Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo pareigų nušalintas Nacionalinės mokėjimo agentūros vadovas Saulius Silickas

NMA vadoas Saulius Silickas
nma.lt nuotr. / Nacionalinės mokėjimo agentūros vadovas Saulius Silickas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas trims mėnesiams nušalino nuo pareigų Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos direktorių Saulių Silicką.

Kaip rašoma STT pranešime, Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų suklastojimo, pranešimus apie įtarimą įteikė NMA vadovui Sauliui Silickui ir buvusiam Žemės ūkio ministerijos viceministrui Aušriui Macijauskui.

Specialiųjų tyrimų tarnyba primena, kad STT šių metų birželio mėnesį baigė ir Vilniaus miesto 2-ajam apylinkės teismui perdavė kitą baudžiamąją bylą dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų suklastojimo. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad žemės ūkio viceministras A.Macijauskas galimai piktnaudžiavo tarnybine padėtimi ir siekė asmeninių tikslų, vengdamas privalomo skelbti konkurso dėl Vigimanto Kisieliaus įdarbinimo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos padalinio vadovu.

Viceministras nurodė ŽŪM pavaldžios įstaigos – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos – laikinai vadovo pareigas ėjusiam A.B. fiktyviai įdarbinti V.Kisielių, kad po kelių dienų jį būtų galima be konkurso perkelti į Nacionalinės žemės tarnybos vadovo pareigas.

15min.lt jau skelbė, kad įtariamai A.Macijauskui ir S.Silickui buvo pareikšti lapkričio pradžioje. tą pačią dieną, kai buvo pareikšti įtarimai, A.Macijauskas tapo premjero A.Kubiliaus visuomeniniu patarėju.

Kaip įtariama, aukšti valdininkai iš informacinių technologijų bendrovės „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ galėjo gauti dovanų penkis brangius telefonus „iPhon“.

A.Macijauskas iš žemės ūkio viceministro pareigų pasitreukė neva dėl šeimyninių priežasčių

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min