Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo užpuolikų kovo 8-ąją nukentėjęs floristas Antanas Mažonas: „Anksčiau plėšikus su kaukėmis esu matęs tik filmuose“

Antanas Mažonas
Antanas Mažonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas talentingiausių Lietuvos floristų Antanas Mažonas kovo 8-osios vakarą pateko į tikrų tikrausią trilerį, kurio pasekmė – sulaužyta nosis, pagrobti pinigai, tačiau išsaugotas noras toliau dalyvauti didžiausiuose šalies projektuose, kuriuose jo ir kolegų darbai sulaukia gausių pagyrų ir aplodismentų.

Po tokių įvykių patiri šoką, bet gana greitai supranti, jog iš tiesų save nuskriaudė tie, kurie padarė nusikaltimą“, – sakė A.Mažonas.

Menkas grobis

Pro duris įvirto du kaukėti vyriškiai, kurie A.Mažoną apsvaigino papurkšdami ašarinių dujų.

Moters dienos vakarą, apie 18 valandą salone „Ant ribos“, esančiame V.Putvinskio gatvėje, floristas buvo likęs vienas – jo kolegės iš darbo jau buvo išėjusios. Pro duris įvirto du kaukėti vyriškiai, kurie A.Mažoną apsvaigino papurkšdami ašarinių dujų.

Floristas buvo sumuštas ir surištas. Plėšikai patys bandė atidaryti kasą, tačiau jiems tai nepavyko. Tuomet jie pareikalavo tą padaryti A.Mažono. Drastiškam ir grubiam nusikaltimui pasiryžę banditai negalėjo patikėti, kad pinigų daugiau nėra – jų grobis tesiekė 2300 litų.

„Mūsų klientai yra linkę atsiskaityti pavedimu arba kortelėmis. Grynųjų kasoje būna nedaug. Ateityje situaciją dar labiau keisis. Juk vykdome tokius projektus, kurių užsakovai nėra linkę litus nešiotis piniginėse“, – sakė A.Mažonas.

Veidus dengė kaukėmis

Anot jo, kovo 8–oji salonui „Ant ribos“ buvo įprasta darbo diena. Ryte floristai socialiniame tinkle „Facebook“ su Moters diena pasveikino savo klientes ir ruošė puokštes pagal individualius užsakymus.

„Anksčiau plėšikus su kaukėmis esu matęs tik filmuose. Po įvykio širdyje pasidžiaugiau, kad dabar – išvystytos technikos laikai, ir grynųjų kasose būna vis mažiau“, – pozityvią apiplėšimo pusę įžvelgė A.Mažonas.

Žinoma, anot jo, įvykis turėjo ir kitų „pliusų“: „Nors sumos, regis, ir nedidelės, vis tiek svarbiausia tai, kad darbuotojų ir klientų saugumui užtikrinti salone bus diegiamos modernios apsaugos sistemos“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min