2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Nusikaltėliai atrado aukso gyslą: įsibrauna į garažą – ir gali „nebedirbti“ kelis mėnesius

Vagystės iš automobilių ar juolab gyvenamųjų būstų vagims visuomet būdavo „pelningas“ užsiėmimas. Tačiau ilgapirščiai nespjauna ir į garažus – kartais vos vieno tokio įsilaužimo metu jiems pasiseka „užsidirbti“ kelių mėnesių algą. Šįkart policija fiksavo du tokius atvejus ir bendrą 7700 eurų žalą garažų savininkams – Suvalkijoje ir Kaune.
Asociatyvi iliustracija
Asociatyvi iliustracija / 15min archyvo nuotraukų koliažas

Dažniausiai nuošaliau esantys, ne itin uoliai saugomi garažai masina nusikaltėlius. Juolab ir šiuose NT objektuose būna saugoma įvairaus vagims reikalingo grobio.

Sausio 3 d. apie 16 val. Netičkampio kaime (Marijampolės sav.), Šešupės g., pastebėta, kad iš garažo pavogti įvairūs įrankiai. Patirta maždaug 4000 eurų turtinė žala, trečiadienį skelbia Marijampolės apskrities policija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso (BK) 178 str. 2 d. (dėl didelės vertės turto vagystės).

Ne ką mažesnės žalos nusikaltėliai pridarė vienam buvusios laikinosios sostinės gyventojui, kuo laikotarpiu nuo sausio 2 d. 21.00 val. iki sausio 3 d. 10.30 val. Kaune, Ašigalio g., iš garažo pavogti statybiniai įrankiai.

Padaryta turtinė žala siekia apie 3700 eurų.

Šio įsilaužimo aplinkybės dar tik pradedamos tirti, byla keliama pagal jau minėtą BK straipsnį dėl stambios vagystės.

15min apie vagių šunybes, kurių metų teisėtiems turto savininkams pridaroma daug žalos, skelbia kone kiekvieną dieną (žr. susijusius straipsnius).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min