Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nužudytosios V.Naruševičienės anyta: „D.Kedys turi psichikos problemų“

Kaip įtariama, D.Kedžio nužudytos V.Naruševičienės anyta netiki marčiai ir jos seserei mestais kaltinimais.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kaip įtariama, D.Kedžio nužudytos V.Naruševičienės anyta netiki marčiai ir jos seserei mestais kaltinimais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Karmėlavos kapinėse palaidotos Violetos Naruševičienės anyta netiki Drąsiaus Kedžio viešai mestais kaltinimais, kad marti ir jos sesuo Laimutė Stankūnaitė galėjo sąvadauti pedofilams ir taip prisidėti prie 8-metės savo dukters bei 5-metės D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukrelės tvirkinimo.

„Tokie kaltinimai netelpa į jokius rėmus. Nesvarbu, kad jiems (D.Kedžiui ir L.Stankūnaitei – aut. past.) gyvenimas nesusiklostė. Tačiau taip kaltinti... Ne kiekviena jauna motina sugeba auginti savo vaiką idealiai. Pagyvenusi mama, 50-metė, ir tai gali padaryti kokią nors klaidą, o jauna. Netikiu, kad motina pardavinėjo savo dukrą“, – teigė laidotuvėse dalyvavusi V.Naruševičienės anyta.

Žurnalistams moteris tvirtino mananti, jog toks poelgis rodo, kad D.Kedys turi psichikos problemų. „Aš manau, kad jam tikrai ne viskas su psichika gerai. Bijau, kad Lietuvoje, kai dabar vyksta tokie dalykai, neišeitų, kad D.Kedys taip ir bus tautos didvyris, Tadas Blinda, lygintojas“, – sakė, kaip įtariama, D.Kedžio nužudytos moters anyta. Pašnekovė prasitarė bijanti, kad surastą D.Kedį ištrauks sesuo, dirbanti teisėja Kauno apygardos teisme: „Bijau, kad išeis taip, kad sesuo, kuri teismuose dirba, „padarys“ jį ligoniu. Pasėdės jis psichiatrijos ligoninėje 3 metus ir iš naujo sau gyvenimą kurs.“

Moteris nekomentavo, kodėl jos sūnus, nužudytosios vyras, ir anūkė nedalyvavo laidotuvėse. Pasak jos, jie su velione atsisveikino iš ryto laidojimo namuose. Juose ketvirtadienį ryte su nužudyta seserimi buvo leista atsisveikinti ir L.Stankūnaitei. Pareigūnų saugoma moteris į šarvojimo salę atėjo taip pat lydima apsaugos. Laidotuvėse jai nebuvo leista dalyvauti.

Ketvirtadienį taip pat buvo palaidotas, kaip įtariama, D.Kedžio pirmadienį nužudytas teisėjas Jonas Furmanavičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min