Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti

„Olialia“ klubą sudrebinusio Egidijaus Dragūno ir Svetlanos Proninos konflikto liudininkė: „Jos veidas buvo ne supjaustytas stiklais, o sudraskytas!“ (nuotraukos)

Pokalbis su 19 metų Silvija iš Kauno, kuri įsitikinusi, kad grupės SEL lyderis advokatės sužalojimu kaltinamas nepagrįstai, nes ant Svetlanos Proninos veido ji įžvelgė nagų žymių.
Renginio akimirka
Renginio akimirka: incidentas klube įvyko per erotinio kalendoriaus pristatymą (žr. susijusią galeriją). / Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr.

Kaunietė Silvija S. (pavardė redakcijai žinoma – aut. past.), kuri skandalingai susiklosčiusią naktį viešėjo klube „Olialia“, labai nustebo, kaip S.Proninos ir Egidijaus Dragūno konfliktą aprašė kai kurios žiniasklaidos priemonės.

Pastaruoju metu Vilniuje gyvenanti 19-metė portalui 15min.lt sutiko plačiau papasakoti, ką žino apie šeštadienio nakties incidentą klube.

Silvijos versijos esmę 15min.lt pirmadienį trumpai jau atskleidė: „Ne Selas metė stiklinę į Proniną, o Pronina susimušė su kažkokia mergina, kuri jai perdrėskė veidą. Selas metė stiklinę į didžėjų, bet ji pataikė mano draugui į nugarą...“

„Įvykius matėte savo akimis ar remiatės kažkieno pasakojimais?“15min.lt pasiteiravo Silvijos.

– Aš viską pati mačiau. Buvo gal 4 val. ryto, mes su vienu draugu šokome prie pat didžėjo. Prasidėjo kažkokia sumaištis. Mano draugas gavo stikline į nugarą. Mes atsisukame ir matome, kaip visa apsauga subėga prie Selo. Jį išvedė, o Pronina vis dar buvo tame klube. Galiu paliudyti, kad jis nemetė stiklinės į Proniną, nes žinau, kad to tikrai nebuvo!

Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Svetlana Pronina
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Svetlana Pronina

– Kas galėjo nuskriausti S.Proniną?

– Vėliau, kai mes jau ruošėmės išeiti – kol susirinkome striukes, kol dar kažką, nuėjome į apačią, kur stovėjo apsauga, Pronina ir viena panelė su vaikinu. Pronina rėkė: „Kodėl jie mėtė ledukus?! Kodėl jie fotografavo?!“

Aš neatsimenu, ar ji sakė ką nors apie muštynes, bet jos veidas buvo tikrai ne supjaustytas stiklais, o kaip sudraskytas, nes matėsi nagų žymių. Bet apsauga tą panelę stūmė pro duris, kad jie išeitų ir kad Pronina nieko nesiaiškintų. Mes nesupratome, dėl ko taip buvo.

– Ar galėjo būti, kad pati S.Pronina į E.Dragūną mėtė ledukus?

– Nieko tokio nemačiau. Tik girdėjau, kad Pronina rėkė ant tos panelės, kodėl ji į ją mėtė ledukus, o ne kad atvirkščiai būtų.

– Grįžkime į šokių aikštelę. Jūsų draugas tuo metu šoko?

– Mes tiesiog šokome kartu. Tai buvo kelių sekundžių reikalas. Į jį atsitrenkė ta stiklinė. Mes atsisukame ir visa apsauga subėgo prie Selo, pradėjo jį tempti.

– Kaip supratote, kad stiklinę metė E.Dragūnas?

– Jisai ten kažką rėkavo, mes tai matėme ir anksčiau. Man draugas sakė, kad Selas metė. Tai gal jis daugiau matė. Draugas buvo nusisukęs, bet kai stiklinė pataikė, jis iš karto atsisuko.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka
Egidijus Dragūnas

Apsauga iškart nubėgo prie Selo, o draugas nuėjo pasakyti, kad kažkas į jį metė stiklinę. Tada apsauga dar energingiau nubėgo prie Selo. Iš to supratome, kad čia jis metė. Bet Selas išėjo iš klubo pirmiau nei Pronina. Tikrai negalėjo būti, kad kažkokią stiklinę jis metė į ją. Nes mes girdėjome, kaip ji aiškinosi santykius su ta panele. Ta panelė buvo su kažkokiu vyru, jis lyg ir buvo fotografas. Kiek supratome iš Proninos šnekų, jis ją fotografavo, bet jis man visai nematytas.

– Minėjote, kad Selą išvedė apsaugininkai. Kaip jis elgėsi išvedamas?

– Jį tiesiog išvedė, jis nesipriešino.

– Kuo Selui neįtiko didžėjas? Galėjo nepatikti muzika?

– Turbūt kito pastebėjimo nebūtų... Bet šiaip ta muzika man buvo normali. Jo anksčiau nebuvau girdėjusi, bet jis grojo klubinę muziką, kokia ir visada skamba tame klube  „Olialia“.

– Ar jūsų draugas nesikreipė į pareigūnus, kad ir dėl jo sužalojimo būtų pradėtas tyrimas?

– Mes nenorėjome jokių konfliktų, tokių skandalų nereikalingų. Mes niekur nesikreipėme. Dėl to, kad metė į mano draugą, jis neturi jokių priekaištų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius