TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Padegtoms Kulautuvos parapijos bažnyčioms vadovauja tas pats dvasininkas. Tai – tik sutapimas?

Šarūnas Petrauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šarūnas Petrauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet Kauno rajone padegtos dvi bažnyčios: gegužę – Paštuvos Šv. Barboros, o rugsėjo 24 d. ir spalio 4 d. – ta pati Kulautuvos Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčia. Joms abiem vadovauja Kulautuvos parapijos klebonas Šarūnas Petrauskas. Ar tai tik atsitiktinis sutapimas, ar kažkas griežia dantį ant kunigo?

Po antrojo Kulautuvos bažnyčios padegimo kai kurie vietiniai gyventojai išsitarė, kad dvasininkas yra išdidus, nelabai noriai bendraujantis su žmonėmis. Tačiau ar padegimai kaip nors susiję su kunigo asmeniu – kol kas neaišku. Policija tiria keletą visų trijų padegimų versijų ir nuo konkretesnių komentarų kol kas susilaiko.

Pats klebonas Š.Petrauskas nuo bet kokių komentarų atsitvėrė tylos siena. „Kalbų yra įvairiausių, tačiau tai tik kalbos. Turi atsakyti tyrėjai. Negaliu pasakyti, ar čia sutapimas, ar nesutapimas. Čia tik tyrėjai gali atsakyti. Daugiau nieko negaliu komentuoti“, – lakoniškas telefonu kalbėdamas su 15min.lt žurnalistais buvo dvasininkas.

Kauno rajono policijos pareigūnai prašo pranešti ką nors žinančius apie šiuos nusikaltimus telefonais (8 37) 303 951 arba 112. Kol kas iš gyventojų jie nėra gavę jokios informacijos apie įvykį.

Primename, kad spalio 4 d., apie 4.16 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kulautuvos miestelyje (Kulautuvos sen.) dega bažnyčia. Pirmiesiems gelbėtojų automobiliams vos po kelių minučių atvykus į įvykio vietą, bažnyčia jau degė atvira liepsna. Įtariamas padegimas.

Prieš pusantros savaitės, rugsėjo 24 d., bažnyčią jau buvo bandyta padegti. Degančią bažnyčią ir nuo jos nubėgančius jaunuolius, kurie susėdo į automobilį ir greitai paspruko iš įvykio vietos, pamatė šunį vedžiojęs vietos gyventojas.

Gegužės 9 d., kaip įtariama, taip pat buvo padegta medinė Paštuvos Šv. Barboros bažnyčia (Raudondvario sen.). Tąkart ugnis pasiglemžė keletą vertingų paveikslų.

Atnaujinta 19.22 val. Redakcijai parašė Paštuvos gyventojas, kuris stebėjosi kur dingo sudegusios bažnyčios atstatymui suaukoti, jo žiniomis, apie 15 tūkst. Lt. "Po Paštuvos bažnyčios sudegimo žmonės rinko aukas Kulautuvos bažnyčios apsaugai, apie 15 tūkst. litų buvo perduota kunigui Šarunui. Tačiau, kaip matyti, tie pinigai nebuvo panaudoti tam, kam žmones juos skyrė", – klausia 15min.lt skaitytojas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min