Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 07, 19:12

Pagirių tvenkinio eketėje skendo šuo, o Prienų rajone pagalbos vėl prireikė „Vyteniui“

Ugniagesiai praneša apie kelias nestandartines gelbėjimo operacijas: Nemune nuo skendimo ir tuo pačiu ekologinės nelaimės apsaugotas turistinis laivas, o viename Vilniaus rajono kaimų į ledinį vandenį buvo įlūžęs keturkojis.
Galvės ežere plaukikai išbandė neeilinę pramogą – 25 metrų plaukimo ekete rungtynes
Asociatyvi iliustracija: šuo ant ledo / 15min/A.Pliadžio nuotr.

Trečiadienį popiet ugniagesių gelbėtojų tarnyboje buvo gautas įmonės „Birštono seklytėlė“ pranešimas, kad Nemuno krantinėje stovintis laivas pasviro, jame daug vandens. Į upę Kalvių kaime (Prienų r., Prienų sen.) gali ištekėti tepalai. Atvykus gelbėtojams, panaudotas plaukiojantis moto siurblys, iš turistinio laivo „Vytenis“ išpumpuota apie 10 m³ vandens.

Būtent apie tai 15min neseniai jau rašė – ugniagesiams gelbėtojams prieš kelias dienas jau teko darbuotis Nemune, kai toje pačioje vietoje iš „Vytenio“ į vandenį pakliuvo teršalų.

Dar viename Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) ketvirtadienį viešinamame pranešime pasakojama apie dramatišką keturkojo gelbėjimo operaciją Vilniaus rajono Melekonių kaime.

Pavakarę, apie 16 val., buvo gautas pranešimas, kad tvenkinyje Pagirių seniūnijoje įlūžo šuo. Atvykus gelbėtojams ir panaudojus gelbėjimo roges, pasiekta eketė maždaug 200 m nuo kranto. Skendęs šuo ištrauktas, pargabentas į krantą, perduotas savininkei, skelbia PAGD.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min