Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 18d. 11:03

Parduotuvės „Šilas“ apsauga neigia mestus kaltinimus

Sargėnuose esančios parduotuvės "Šilas" apsaugos vadovas netiki, jog jo darbuotojas galėjo žiauriai sumušti mirusį kaunietį.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sargėnuose esančios parduotuvės „Šilas“ apsaugos vadovas netiki, jog jo darbuotojas galėjo žiauriai sumušti mirusį kaunietį.

„Kai nutinka nelaimė, žmonės linkę kaltinti apsaugą. Tačiau šiuo atveju taip nebuvo“, – įsitikinęs parduotuvių tinklo „Šilas“ apsaugos vadovas Vytautas Dobrovolskas. Pašnekovas neigė darbuotojui mestus kaltinimus, esą apsaugininkas galėjo nužudyti neblaivų vyrą, kuris iš parduotuvės bandė pavogti butelį.

15min.lt jau rašė, kad antradienį vakare Kaune, Sargėnuose, savo namuose, mirė 45-erių kaunietis. Ant jo kūno matėsi smurto žymių. Artimieji neabejojo, kad dėl to kalti šalia esančios parduotuvės „Šilas“ apsaugos darbuotojai. Į 15min.lt besikreipusio mirusiojo sūnėnas neslėpė, jog antradienį „Šile“ jo dėdė bandė pavogti butelį degtinės, tačiau įkliuvo ir, kaip spėja artimieji, dėl to buvo pamokytas apsauginių – mirtinai sumuštas. Kad buvo mušamas, prieš mirtį velionis esą dar spėjo pasakyti žmonai ir sūnui.37-erių apsauginis yra vienas iš normaliausių darbuotojų. Jis patyręs, turi savigynai išduotą ginklą. Žmogus normalus, nekonfliktuojantis, – apie nužudymu įtariamą apsauginį sakė vadovas.

Ikiteisminį tyrimą pradėję Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai tą patį vakarą sulaikė vieną iš „Šilo“ apsaugos darbuotojų. 37 metų O.K. įtariamas stipriai sumušęs 45-erių Sargėnų gyventoją, kuris nuo patirtų sužalojimų po kelių valandų mirė. Sulaikytas parduotuvės apsaugos darbuotojas naktį praleido areštinėje.

Tačiau „Šilo“ apsaugos vadovas 15min.lt tikino negalintis patikėti, jog šis darbuotojas galėjo nužudyti žmogų. Pasak V.Dobrovolsko, 37-erių apsauginis yra „vienas iš normaliausių darbuotojų“: „Prieš pradėdamas dirbti pas mus, jis maždaug dešimt metų praleido bendrovėje „Jungtis“. Tai patyręs darbuotojas, turi savigynai išduotą ginklą. Žmogus normalus, nekonfliktuojantis.“

Parduotuvėje įkliuvo ne pirmą kartą

Apsaugos vadovas pasakojo, jog Sargėnuose esančiame „Šile“ 45-metis vietos gyventojas garsėjo kaip vagis, buvo porą kartų įkliuvęs: „Pas mus tokia sistema, kad parduotuvėje apsaugos darbuotojai nuolat nebudi, jie mobilūs. Esant reikalui pardavėjos juos išsikviečia. Į kai kurias parduotuves važiuoja policija, į kitas – bendrovės „Jungtis“ darbuotojai. Šį kartą viskas buvo taip pat: vyrą, vagiantį butelį, sulaikė pardavėjos ir iškvietė apsaugą. Viskas nufilmuota, kaip jis vagia, kaip sulaikomas ir nuvedamas į kabinetą. Policijos nekvietėme, nes parduotuvė nepatyrė jokių nuostolių – butelį iš jo paėmėme. Iš filmuotos medžiagos matosi, kad apsaugos darbuotojas su vogusiu vyru praleido ne ilgiau nei 7 minutes ir palydėjo pro duris. Viskas – niekas nieko nesivijo“, – pasakojo V.Dobrovolskas.

Pašnekovo nuomone, stipriai sumušti nelaimėlį galėjo sugėrovai. „Jeigu jis buvo siųstas į parduotuvę parnešti naujo butelio, o grįžo be jo, galėjo supykdyti savo draugus. Kilo muštynės, po kurių vyras mirė“, – savo versiją iškėlė V.Dobrovolskas.

Parduotuvių „Šilas“ apsaugos vadovas vylėsi, jog policija atkreips dėmesį į laiką: jo teigimu, apsaugos darbuotojai su butelį pavogti bandžiusiu vyru bendravo 15–16 val., o jis mirė praėjus maždaug porai valandų savo namuose. „Per tą laiką jis galėjo spėti susitikti su sugėrovais ir dar neaišku, ką veikti“, – sakė apsaugos vadovas.

Išsiaiškinti tikslias kauniečio mirties aplinkybes turės Kauno policijos pareigūnai. Kol kas dar negautos oficialios išvados dėl velionio patirtų sužalojimų. Pirminiais duomenimis, jam buvo sulaužyti šonkauliai. Tačiau ar tokie sužalojimai ir buvo mirties priežastis, neaišku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min