2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pasieniečiai nufilmavo pasiklydusio grybautojo paieškas

Pasieniečių sraigtasparnio įgula Plungės rajone surado 72-ejų vyrą, išvakarėse išėjusį į mišką grybauti ir iš jo negrįžusį.

Į VSAT Aviacijos valdybą pagalbos kreipęsi policininkai informavo apie dingusį vyrą, kuris pirmadienį po vidudienio išėjo grybauti į mišką Plungės rajone.

Apie paieškas antradienį rašė 15min. Miške grybavo du draugai, vienas atsiskyrė ir pasiklydo.

72-ejų žmogui negrįžus, buvo informuota policija. Jos organizuota pradingėlio paieška, trukusi ir naktį iš pirmadienio į antradienį, buvo nesėkminga.

Dėl to prireikė pasieniečių, kurie nesyk tokiais atvejais yra išgelbėję dingusius žmones.

Antradienį ryte iš VSAT aviacijos bazės Trakų rajono Paluknio miestelyje paieškai pakilo pasieniečių sraigtasparnis „Eurocopter“, aprūpintas modernia termovizorine įranga.

VIDEO: Video iš straigtasparnio: pasieniečiai Plungės rajone surado vyrą, išėjusį grybauti ir negrįžusį

Pasieniečiams atskridus į Plungės rajoną numanomame vyro dingimo rajone iš oro buvo pradėti paieškos veiksmai. Jie truko apie pusvalandį, kai tikrindami miško masyvą VSAT aviatoriai aptiko ten gulintį vyrą. Pasieniečių sraigtasparnis tuomet pakibo virš miško. VSAT pareigūnai palaikė ryšį su ant žemės byvusiais pareigūnais, kuriuos nukreipinėjo į aptiktojo buvimo vietą.

Taip buvo pasiektas naktį miške praleidęs nelaimėlis, vėliau perduotas medikams. Po sėkmingos gelbėjimo operacijos pasieniečių sraigtasparnis grįžo į bazę Paluknyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min