Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasienyje su Lenkija sulaikyti Danijoje vogti vilkikai su šaldyta mėsa

Pavogti vilkikai su šaldyta mėsa
VSAT nuotr. / pavogti vilkikai su šaldyta mėsa
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Lenkija Kalvarijos užkardos pareigūnai sulaikė du vilkikus su puspriekabėmis šaldytuvais, kurie, įtariama, praėjusią savaitę buvo pavogti Danijoje. Šaldytuvuose buvo šaldytos mėsos krovinys, įtariama, pavogtas kartu su transporto priemonėmis.

VSAT praneša, kad pirmadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Suvalkai–Marijampolė, pasienio su Lenkija ruože, vykdė nelegalios migracijos prevenciją bei kontrolę.

Jiems įtartini pasirodė iš Lenkijos į Lietuvą įvažiuojantys du vilkikai „Scania“ su puspriekabėmis šaldytuvais, judėję vienas paskui kitą. Pasieniečiai nuprendė patikrinti automobilių ir jų vairuotojų dokumentus, todėl tarnybiniu visureigiu su įjungtais švyturėliais aplenkė vilkikus ir nurodė jiems sustoti.

Vairuotojai pakluso. Kai VSAT pareigūnai priėjo prie priekyje važiavusio vilkiko vairuotojo kabinos ir paprašė pateikti dokumentus, tolėliau sustojusio antrojo vilkiko vairuotojas iššoko iš kabinos ir tamsoje nėrė į prie pat kelio augančius krūmynus.

Į šią vietą buvo iškviestas Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties užkardos kinologas su tarnybiniu šunimi.

Ketrukojis bėglio pėdsakais atsekė iki vienos iš pasienyje veikiančių degalinių. Čia pėdsakai dingo. Tiesa, paieškos metu tarnybinis šuo krūmynuose aptiko striukę ir mobiliojo ryšio telefoną. Įtariama, kad tai bėglio daiktai.

Pirmąjį sustabdytą vilkiką, kaip paaiškėjo, vairavo 55-erių kaunietis. Jis pasieniečiams pateikė negaliojantį vairuotojo pažymėjimą ir, įtariama, suklastotą transporto priemonės registracijos liudijimą. Šaldytuvo dokumentų jis neturėjo.

Netrukus Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad ir šių abiejų 2007 m. laidos vilkikų, ir 2006 m. bei 2007 m. pagamintų puspriekabių kaip vogtų paieška spalio 13 d. buvo paskelbta Danijoje.

Įtariama, kad kartu su puspriekabėmis buvo pavogtas ir jose esantis šaldytos mėsos krovinys. Ir ant vilkikų, ir ant šaldytuvų buvo pritvirtinti lietuviški numeriai. VSAT pareigūnai nustatė, kad jie yra išduoti visai kitoms transporto priemonėms.

Ant abiejų vilkikų užvedimo spynelių yra laužimo žymių.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgujimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaunietį pasieniečiai uždarė į areštinę. Automobiliai ir puspriekabės saugomi Kalvarijos užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min