Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 12d. 18:16

Pasislėpti miške nepavyko: Kauno policija su Lulu įtariamus vagis surado per valandą

Kaune miške surasti pasislėpę sodybą apvogę vyrai
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kaune miške surasti pasislėpę sodybą apvogę vyrai

Gruodžio 12 dieną apie 9.25 valandą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė pranešimo, kad Kauno rajone apvogta vyro sodyba. Pranešėjas mato, kaip asmenys bando pasišalinti iš įvykio vietos bėgdami į miško pusę. Įtariamiesiems toli pasprukti nepavyko – jie buvo sulaikyti praėjus vos valandai.

Asmuo, atvykęs į savo sodybą, esančią Babtų seniūnijoje, pastebėjo, kad įsibrauta į namus. Vagys dar nebuvo spėję toli pasprukti, - jie bandė pabėgti iš sodybos pro pravirus langus. Namo savininkas iškart apie tai informavo Kauno apskrities policijos pareigūnus, kurie nedelsiant atvyko į įvykio vietą.

Įtariamųjų paiešką miške iškart ėmėsi vykdyti ne tik Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės, Kauno rajono Veiklos skyriaus pareigūnai, bet ir kinologas su tarnybiniu šunimi Lulu.

Operatyvių ir itin profesionalių veiksmų dėka vos po valandos, apie 10.30 val., netoliese sodybos esančiuose miškuose buvo surasti ir sulaikyti du vyrai, gimę 1981 m. ir 1977 m. Miške taip pat rastas galimai tų pačių asmenų automobilis, kuriame aptikti galimai vogti daiktai.

Prie šių įtariamųjų sulaikymo itin prisidėjo ne tik metus laiko jau tarnaujanti vokiečių aviganė Lulu, bet ir pats nukentėjęs gyventojas, kuris itin greit ir tiksliai informavimo apie įvykį pareigūnus. Padaryta žala dar tikslinama.

Kauno apskrities VPK nuotr./Kaune miške surasti pasislėpę sodybą apvogę vyrai
Kauno apskrities VPK nuotr./Kaune miške surasti pasislėpę sodybą apvogę vyrai

Dėl šio įvykio Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 2 dalį. Dviems Kauno miesto gyventojams, kurie abu žinomi teisėsaugininkams, gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

VIDEO: Vos per valandą surasti miške bandę pasislėpti įtariamieji

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokurorai.

Temos: 5 Šuo Vagystė sodyba Sulaikymas
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:38
01:02
01:19
Parašykite atsiliepimą apie 15min