TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pašto siuntoje Vilniaus oro uoste aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų kulkosvaidis

Pašto siuntoje aptiktas kulkosvaidis
Lietuvos pašto nuotr. / Pašto siuntoje aptiktas kulkosvaidis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste introskopu peršviečiant pašto siuntas, vienoje jų buvo aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų universalusis kulkosvaidis. Veikiantis ginklas turėjo būti išsiųstas į vieną iš Europos Sąjungos šalių, tačiau siuntą sulaikė muitininkai.

Kaip rašoma Lietuvos pašto pranešime, šiuo metu siunta yra grąžinta atgal į Lietuvos pašto Pašto skirstymo departamentą. Apie 20 kilogramų sveriantis ginklas vėliau bus perduotas policijai, kuri ir tirs šį įvykį.

„Tai pirmasis toks radinys šiemet. Gyventojams norime priminti, kad pašto siuntose griežtai draudžiama siųsti ginklus, sprogiąsias, degiąsias, radioaktyviąsias bei narkotines medžiagas“, – teigė Lietuvos pašto Pašto operacijų tarnybos direktorius Tomas Jackevičius.

Pasak T.Jackevičiaus, pastaruoju metu taip pat dažnai sulaikomos siuntos, kuriose yra siunčiamos automobilinės oro pagalvės. Dėl saugumo reikalavimų, jas taip pat griežtai draudžiama siųsti paštu.

Pašto siuntose taip pat draudžiama siųsti monetas, banknotus, čekius, papuošalus, brangiuosius metalus, brangakmenius. Taip pat draudžiama siųsti alkoholinius gėrimus, kurie yra stipresni nei 70 proc., visų rūšių aerozolius, gyvus gyvūnus.

Lietuvos paštas primena, kad kiekviena šalis taiko individualius apribojimus siuntoms. Tad prieš siunčiant siuntą, rekomenduojama pasitikrinti daiktų sąrašą, kuriuos įvežti ar naudoti draudžiama siuntos gavimo šalyje. Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą galima rasti Lietuvos pašto internetiniame tinklalapyje www.post.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min