Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pašvietė saulutė – Vilniuje išlindo ekshibicionistas

Iškrypėlis miškelyje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Iškrypėlis miškelyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį pranešama apie sučiuptą iškrypėlį, sostinės studentėms demonstravusį savo organą. Kiek anksčiau policija buvo įspėjusi visuomenę, jog „atšilus orui“ mieste daugėja žagintojų, prievartautojų.

Trečiadienį apie 11 val. policijos patruliai Vilniaus centre, Naugarduko gatvės pradžioje, sučiupo ekshibicionistą.

Iškrypėlis demonstravo savo lytinius organus Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentėms, rašo Delfi.lt.

„Ne pirmas kartas, mes jau esame tai mačiusios!“, – kalbėdama su 15min.lt, trečiadienio pavakarę kikeno viena kolegijos studentė. Surimtėjusi mergina pridūrė: „Tai – siaubas!“

Policijos žiniomis, trečiadienį iškrypėlis savo „grožybes“ prie fakulteto demonstravo nuo ryto. Studentės pasiskundė pareigūnams, bet pirmąkart atvažiavę patruliai nieko nepešė – vyras jau buvo dingęs.

Tačiau po kiek laiko iškrypėlis vėl sugrįžo. Įsitaisęs šalia transformatorinės, esančios prie įvažiavimo į fakulteto kiemą, jis vėl staipėsi nusimovęs kelnes, pasakoja Delfi.ltNe pirmas kartas, mes jau esame tai mačiusios!, – kikeno viena Vilniaus kolegijos studentė.

Šįkart, gavę pakartotinį pranešimą, gaudyti iškrypėlio puolė iškart keli patrulių ekipažai. Ekshibicionistas sugautas ir pristatytas į 3-iąjį policijos komisariatą.

Paaiškėjo, jog tai 42 metų nedirbantis vilnietis. Jis buvo blaivus.

Šis vyriškis 2008 metais baustas administracine tvarka už viešosios tvarkos pažeidimą. Tąsyk jis irgi demonstravo savo lytinius organus, bet sučiuptas išsisuko tvirtindamas, jog tik norėjo atlikti gamtinius reikalus.

Apie dar vieną panašų atvejį 15min.lt pasakojo pernai rudenį, kai vieno antradienio pavakarę į Vilniaus policiją paskambino mergina ir pareigūnams pranešė, kad Ateities gatvėje, miškelyje netoli Mykolo Romerio universiteto, vaikščioja iškrypėlis ir studentes gąsdina joms demonstruodamas savo lytinius organus. Ekshibicionistą tąsyk taip pat pavyko sučiupti.

Paaiškėjo, kad sulaikytasis yra 1966 m. gimęs vilnietis. Jis kategoriškai neigia esąs iškrypėlis.

Vyriškis policijoje aiškino, kad jis parkelyje tiesiog sustojo nusišlapinti. Esą, atlikęs savo reikalus, pradėjo eiti nespėjęs susitvarkyti. Kaip tik tuo metu jis ir sutiko merginą, kuri apie įvykį pranešė policijai.

Pareigūnams teko pripažinti, jog nors vyriškio versija nėra labai įtikinama, tokiomis aplinkybėmis jį galima nubausti tik dėl šlapinimosi viešoje vietoje.

Šio pavasario pradžioje Vilniaus policija buvo paskelbusi pranešimą, jog traukiantis žiemai Vilniuje pastebimai padaugėjo išžaginimo atvejų. Pareigūnai atkreipė dėmesį, jog vasario 22 dieną sostinėje jų registruota 2, dar tiek pat – paskutinio žiemos savaitgalio metu.

Tuo tarpu per visus 2009 metus oficialioji statistika mieste išžaginimų užfiksavo vos 9, o 2008-aisiais – 18.

Pareigūnų patirtis rodo, kad daugeliu atvejų atsargesnis nukentėjusiųjų elgesys galėjo padėti netapti prievartos auka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min