Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pedagogai: prieštaringai vertinamo Vidmanto Sadausko nužudymo nė vienas moksleivis nematė

Nužudymas įvykdytas tiesiai po mokyklos langais. Tačiau tuomet joje dar nevyko pamokos.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Nužudymas įvykdytas tiesiai po mokyklos langais. Tačiau tuomet joje dar nevyko pamokos.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Dievo laimė, kad tai nutiko apie 7.30 val., o ne keliasdešimčia minučių vėliau. Nė vienas vaikas, ėjęs į pamokas, nematė to kraupaus įvykio“, – sakė Kauno „Ažuolo“ katalikiškosios mokyklos, kurios teritorijoje penktadienį ryte buvo nušautas prieštaringai vertinamas kaunietis Vidmantas Sadauskas, pedagogai.

Pirminiais duomenimis, 2009 metais prezidento rinkimuose nesėkmingai bandęs dalyvauti kaunietis buvo nužudytas savo automobilyje „VW Transporter“, kuris stovėjo Baltų prospekte įsikūrusios katalikiškosios „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos kieme. Į mašinoje sėdintį vyrą paleista ne mažiau kaip 7 šūviai, jie pataikė ir į širdį.

Tyrimą atliekantys pareigūnai nekomentuoja versijų, kodėl verslininku pristatydavęs vyriškis galėjo būti nužudytas.

Prireikė psichologų

Tuo metu nelaimės epicentre atsidūrusioje mokykloje prireikė psichologų pagalbos. Specialistai padėjo pedagogams paaiškinti moksleiviams apie įvykį, sukrėtusį visą bendruomenę.

Pasak mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vidos Monginienės, tuo metu, kai mokyklą pasiekė vaikai, kieme jau dirbo gausios policijos pajėgos.

„Jie tik tai ir pamatė, bet užteko, kad pradėtų klausinėti, kas nutiko. Pasikonsultavę su psichologais, vaikams pasakėme, kad žuvo žmogus“, – pasakojo mokyklos atstovė.

Įsiminė mašiną

Netoli katalikiškosios mokyklos gyvenęs nužudytasis šios švietimo įstaigos darbuotojams nebuvo pažįstamas – mokykloje jo atžalos nesimokė.

Tačiau jo automobilį „Ąžuolo“ vidurinės kieme pedagogai buvo gerai įsiminę. Pasak V.Monginienės, „VW Transporter“ dažnai stovėdavo mokyklos kieme, nors jo savininko buvo prašyta to nedaryti.

„Mes kovojame su kaimynystėje gyvenančiais žmonėmis, kurie mokyklos kieme stato mašinas. Maždaug prieš pusmetį jų buvo daugiau. Tuomet aš pasidariau raštelius, kuriuose mandagiai parašiau, kad savo automobilius jie paliktų kitur, o ne mokyklos kieme. Kitų mašinų nebeliko, o šio autobusiuko (V.Sadauskui priklausančio „VW Transporter“ – aut. past.) šeimininkas nesureagavo ir toliau statė mašiną kieme. Tiesa, ne kasdien“, – pasakojo mokyklos direktoriaus pavaduotoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min