Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pedofilų persekiojamos“ vilnietės skundą Kauno teismui sprendė sostinės policija. Moteris išvežta į ligoninę

Vilniaus policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Vilniaus policija
Šaltinis: 15min
0
A A

„Mums teko išlaužti duris ir moterį išvežti į psichiatrijos ligoninę. Atrodo, kad prie šios situacijos nemažai prisidėjo ir kai kurios žiniasklaidos priemonės, meistriškai manipuliuojančios pedofilijos klanų temomis“, - „15min.lt“ žurnalistui pasakodami apie ketvirtadienį Vilniuje nutikusią istoriją sakė sostinės pareigūnai.

Istorija prasidėjo trečiadienį, kai Kauno apygardos teismas gavo elektroninį laišką. Jame savo duomenis, adresą ir telefoną nurodžiusi moteris prašė ją apginti nuo pedofilų persekiojimo. Savo laiške moteris skundėsi, kad jai niekas nepadeda. Ji teigė auginanti nepilnametę dukrą, kuri „pripumpuota“ narkotikų. „Pedofilai puola“, - rašė moteris.

Laiškas buvo perduotas Kauno prokurororams. Šie jį persiuntė Vilniaus policijai. Tiesa, šie keli veiksmai nebuvo atlikti labai operatyviai. Moters pagalbos prašymas Vilniaus policiją pasiekė praėjus parai - ketvirtadienio rytą.

Kadangi moteris savo laiške nurodė adresą, kur gyvena, į jos namus iš karto buvo nusiųsti policijos patruliai. Tačiau durų moteris neatidarė. Ji pareiškė, kad policija nepasitiki.

Pareigūnams pro užrakintas duris kalbantis su laiško autore paaiškėjo, kad namie yra ir jos vienuolikmetė duktė. Moteris neslėpė, kad mergaitės jau kelias dienas ji neleidžia į mokyklą. Iš kelių užuominų pareigūnai taip pat įtarė, kad bute užsirakinusi moteris su dukra beveik neturi maisto.

Į pagalbą derantis su moterimi policija pasitelkė net psichologus. Tačiau tai rezultatų nedavė, o moters elgesyje specialistai įtarė labai konkrečių psichikos sutrikimų.

Moteris užsirakino nuomojamame bute. Nusprendus, kad moteriškei reikia ne policijos, o medikų pagalbos, pareigūnai surado buto šeimininkus ir gavo jų leidimą laužti duris. Išlaužus duris, moteris išvežta į psichiatrijos ligoninę.

Į įvykio vietą buvo atvažiavusi ir pagalbos ieškojusios moters sesuo. Moterį išvežus į ligoninę, bute buvusi mergaitė perduota jos sesers globai.

Apžiūrinėdami butą pareigūnai viduje aptiko daugybę, kaip įtariama, moters ranka rašytų raštelių apie tai, kad jos vyras, su kuriuo ji jau kurį laiką negyvena, savo dukrą pardavinėja pedofilams, kartojamos televizinės frazės apie paslaptingus pedofilų klanus.

„Gaila žmogaus. Bet panašu, kad kai kurios žiniasklaidos priemonės prie šios situacijos prisidėjo. Ir, atrodo, prisidėjo tikrai nemažai“, - sakė policijos pareigūnai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min