2013-12-12 15:00

Per avariją Šilutės rajone sužalotas 3 metų vaikas ir moteris

Du žmonės buvo sužaloti ketvirtadienį Šilutės rajone susidūrus mikroautobusui ir lengvajam automobiliui.
Avarijos vietoje Šilutės r.
Avarijos vietoje Šilutės r. / 15min.lt nuotr.

Avarija ketvirtadienį apie 11 val. įvyko kelyje Šilutė–Klaipėda, maždaug 10 km. Pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Volkwagen Caravelle“, kurį vairavo 29 m. vyras, nepraleido iš šalutinio kelio išvažiavęs „Audi A6“, vairuojamas 31 m. vyriškio.

Pirminiais duomenimis, automobiliu „Volkswagen“ į Klaipėdą važiavo vairuotojas ir jo žmona. Tuo tarpu automobilio „Audi A6“ vairuotojas į Šilutę vežė kaimynę ir jos 3 metų sūnų.

Per susidūrimą dūžtantys stiklai supjaustė vaiko veidą, jis nuvežtas į ligoninę. Nuo sunkesnių sužalojimų berniuką apsaugojo tai, kad jis buvo vežamas specialioje vaikiškoje kėdutėje.

Į ligoninę greitosios pagalbos medikai nuvežė ir automobilio „Volkswagen“ keleivę.

Avarijos aplinkybes tiria Šilutės policijos pareigūnai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą