Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 17d. 10:24

Per „Facebook“ susipažinusi su keturiolikmečiu, trylikametė į Vilnių atvažiavo į savo pirmą pasimatymą ir buvo nužudyta

 Policija tiria merginos nužudymą ir galimą išžaginimą.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Policija tiria merginos nužudymą ir galimą išžaginimą.

Vilniaus policija praneša, kad sekmadienį rasta nužudyta trylikametė į sostinę buvo atvažiavusi į savo pirmą pasimatymą. Po kiek laiko ji buvo rasta nužudyta. Pranešama, kad su nužudymu įtariamu keturiolikmečiu ji susipažino per „Facebook“.

Kaip rašoma Vilniaus policijos pranešime, sekmadienio naktį Vilniuje, šalia Nemenčinės plento, rasta nužudyta 1997 m. gimusi mergaitė. Tą pačią dieną sulaikytas jos nužudymu įtariamas vaikinas (gim. 1996 m.).

Pasak policijos, paaugliai susipažino ir susirašinėjo socialiniame tinkle „Facebook“. Į Vilnių alytiškė atvažiavo į pirmą pasimatymą.

Vilniaus apskrities policija jau ne kartą buvo įspėjusi, kad bendrauti virtualioje erdvėje su nepažįstamais asmenimis visada yra pavojinga. Todėl policija pataria internetu bendraujant su nepažįstamais, jiems neatskleisti savo vardo, pavardės, adreso. Jokiu būdu neatskleiskite konfidencialių asmens duomenų (ypač dokumentų, sąskaitų numerių, banko kortelių kodų, slaptažodžių).

Įvertinkite tai, kad internete paskelbtą jūsų atvaizdą pamatys daugybė žmonių. Nenustebkite, jei jūsų atvaizdas bus panaudotas ne taip ir ne ten, kur jūs norėjote ar tikėjotės.

Su naujais virtualiaisiais „draugais“ realiame gyvenime susitikite apdairiai. Jeigu vis dėlto ryžotės tai padaryti, įsitikinkite, kad susitikimo metu būsite saugūs. Bent jau pirmą kartą susitikite viešoje vietoje, pakvieskite į susitikimą daugiau artimų bičiulių.

Venkite susitikti su nepažįstamu asmeniu atokiose vietose. Net jeigu su nenustatytos tapatybės asmeniu internetu bendraujate jau seniai, negalite būti tikri, kad jums negresia joks pavojus.

Policija taip pat perspėja, kad mažamečiams negalima leisti nekontroliuojamai naudotis internetu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min