TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrą kalėjime nukentėję kaliniai išrašomi iš ligoninės

Gaisrą Lukiškių kalėjime gesino didelės pajėgos
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gaisrą Lukiškių kalėjime gesino didelės pajėgos
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį planuojama išrašyti iš Lazdynų greitosios medicinos pagalbos ligoninės šešis ketvirtadienį gaisro Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime metu nukentėjusius asmenis, praneša Kalėjimų departamentas.

Kaip rašoma departamento pranešime, trys asmenys dar paliekami Lazdynų greitosios medicinos pagalbos ligoninėje: tik vienam jų tęsiamas reanimacinis gydymas, kitas asmuo perkeltas į bendros priežiūros palatą, dar vienas asmuo bus gydomas dėl ankstesnių sveikatos problemų, nesusijusių su apsinuodijimu dūmais.

Iš 9 nukentėjusiųjų 6 bus grąžinti į laisvės atėmimo vietas:­ vienus planuojama grąžinti į tardymo izoliatorių, kitus perkelti į Laisvės atėmimo vietų ligoninę tolimesniam gydymui.

Ketvirtadienį ir penktadienį vykdomų patikrinimų metu Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo Sveikatos priežiūros tarnybos darbuotojai vizitavo visus nuteistuosius ir suimtuosius, gyvenančius korpuse, kuris nukentėjo nuo dūmų. Daugiau nuteistųjų į medicinos darbuotojus dėl sveikatos sutrikdymo nesikreipė.

Visi gaisro metu nukentėjusiųjų asmenų įvardyti artimieji informuoti apie jų sveikatos būklę ir buvimo vietą.

Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime toliau vykdomi švarinimo darbai: sistemingai vėdinamos kameros, visame keturių aukštų pastate pakartotinai plaunamos sienos ir grindys, penktadienį pakartotinai daromi tyrimai dėl oro užterštumo kamerose. Dar ketvirtadienį visiems nuo dūmų nukentėjusiems asmenims buvo pakeista patalynė, čiužiniai, sudaryta galimybė papildomai išsimaudyti duše bei pasivaikščioti gryname ore.

Ketvirtadienį vakare Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo direktorius A.Maknickas apsilankė visose gaisro dūmų paliesto korpuso kamerose ir asmeniškai bendravo su nuteistaisiais ir suimtaisiais, išklausė jų pageidavimus ir nusiskundimus. Direktorius pasidžiaugė, kad įstaigoje laikomi asmenys realiai vertina susidariusią situaciją ir nekelia panikos.

Penktadienį darbas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime vyksta be jokių trikdžių. Siekiant likviduoti ketvirtadienio įvykio pasekmes ir užtikrinti, kad visi asmenys būtų laiku pristatyti į teismo posėdžius ir laisvės atėmimo vietas, Kalėjimų departamentas, bendradarbiaudamas su Viešojo saugumo tarnyba ir Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo administracija, organizavo papildomus konvojus.

Kalėjimų departamento direktoriaus pavedimu šiuo metu pradėtas ypatingo įvykio tyrimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min