Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per kontrabandininko, pasprukusio į Lietuvą, gaudynes nukentėję Lenkijos pasieniečiai sveiksta

Taranuotas ir apvirtęs Lenkijos pasieniečių visureigis
Lenkijos pasieniečių nuotr. / Taranuotas ir apvirtęs Lenkijos pasieniečių visureigis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lenkijos pasienio tarnyba pranešė, kad dviejų į incidentą patekusių kaimyninės šalies pareigūnų gyvybėms pavojaus nėra. Trečiadienį jų tarnybinį „Land Rover“ Lenkijos teritorijoje taranavo kontrabandininko vairuojama „Audi 100“, kuri vėliau buvo surasta Lietuvoje.

Kaip rašoma valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, Lenkijos pasieniečiai ketvirtadienį pranešė, kad abiem sužeistais pareigūnais rūpinasi medikai.

Paaiškėjo, kad ant kontrabandines cigaretes vežusio „Audi 100“ buvę lenkiški automobilio numeriai priklauso automobiliui, kuris prieš kelerius metus buvo pavogtas.

Lenkijos sienos apsaugos tarnyba praneša, kad jos Podlasko rinktinės pasieniečiai šiemet užfiksavo 54 nepaklusimo sustoti atvejus keliuose, kurie veda prie sienos su Lietuva. Iš jų 48 kartus nepaklususieji buvo sulaikyti.

15min.lt jau skelbė, kad trečiadienio vakarą ant kojų buvo sukelti Lazdijų rinktinės pasieniečiai. Lenkijos kolegos jiems pranešė, kad maždaug už pusantro kilometro nuo Lietuvos sienos Lenkijos pasieniečių reikalavimui sustoti nepakluso automobilio Audi 100  vairuotojas. Jis važiavo nuo Lietuvos pusės ir, kai pamatė kaimyninės šalies pareigūnus, nepakluso jų reikalavimui sustoti. Šie tamsoje spėjo ant kelio pakloti priverstinio stabdymo juostą, vadinamąjį „ežį“, kurį pažeidėjas pervažiavo.

Kai tolėliau bėglys pamatė kelią blokavusius lenkų pareigūnų visureigius, jis apsisuko ir nulėkė atgal į Lietuvos pusę darsyk pervažiuodamas „ežį“.

Pasieniečiai jį ėmė persekioti. Gaudynių metu Audi 100 vairuotojas taranavo Lenkijos pasieniečių visureigį, kuris nuslydo nuo kelio. O Audi nuskriejo į Lietuvą.

Lazdijų pasieniečiai nedelsiant ėmėsi tikrinti šią informaciją ir netrukus už kelių šimtų metrų nuo sienos, Lazdijų rajono Galinių kaimo ribose, aptiko nuo kelio Burbiškiai-Lazdijai į griovį nulėkusį apdaužytą Audi 100 lenkiškais numeriais.

Vairuotojo mašinoje nebuvo. Kinologas su šunimi negalėjo sekti jo pėdsakais, nes juos plovė tuo metu pylęs stiprus lietus.

Kad Audi 100 vairuotojas nuo pareigūnų spruko pervažiavęs „ežį“, buvo akivaizdu – ant sulankstytų mašinos ratlankių padangų likučių nebuvo nė žymės.

VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiai mašinoje aptiko didelį kontrabandinių rūkalų krovinį. Automobilyje buvo išimtos galinės sėdynės, be to, cigarečių pakelių prikišta visur, kur tik įmanoma – durelėse, lubose, po apdailos detalėmis ir kitur.

Sulaikytas Audi saugomas VSAT Lazdijų rinktinėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min