Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienį šalyje įvyko 11 rimtų avarijų, per kurias sužeista 18 žmonių

Įvykio vietoje
Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, praėjusią parą, rugpjūčio 22 d., šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 18 žmonių. Vieno eismo įvykio metu buvo sužeisti du nepilnamečiai, vienas eismo įvykis įvyko dėl neblaivaus vairuotojo kaltės. Eismo įvykių registre užregistruoti 28 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Nuo metų pradžios Lietuvos keliuose žuvo jau 111 žmonių. Bet praėjusią parą ši juodoji statistika, laimė, nepablogėjo.

Rugpjūčio 22 d. 11.30 val. Šiauliuose, Tilžės g. prie sankryžos su Pakruojo gatve, 69 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi 100“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir, nesuvaldęs automobilio, atsitrenkė į priekyje stovėjusį automobilį „Audi A6“. Eismo įvykio metu buvo sužeistas 63 metų „Audi 100“ keleivis, kuris dėl krūtinkaulio ir šonkaulių lūžimo gydomas ligoninės traumatologijos skyriuje, taip pat sužeisti automobilio „Audi A6“ 46 metų vairuotojas ir 36 m. keleivė, jie gydomi ambulatoriškai.

15.40 val. Mažeikių r., kelyje Kuršėnai-Mažeikiai 55 metų vyras vairavo automobilį „Nissan Primera“ ir neleistinoje vietoje atlikdamas lenkimo manevrą, atsitrenkė į sankryžoje į kairę sukusį traktorių „Belarus MTZ-952“ su priekaba, kurį vairavo 74 metų vyras. Eismo įvykio metu buvo sužeistas traktoriaus vairuotojas ir 50 metų automobilio „Nissan“ keleivė, sužeistieji gydomi ambulatoriškai.

18.25 val. Kaune, Hipodromo ir Algirdo Šociko g. sankryžoje 60-metis vyras vairavo automobilį „Chrysler Grand Voyager“, iš šalutinio kelio įvažiuodamas į sankryžą nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio 40-mečio vyro vairuojamo automobilio „Mercedes-Benz A170“ ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu buvo sužeista 76 m. automobilio „Mercedes“ keleivė ir kartu važiavę du nepilnamečiai – 16 metų paauglė ir 8 m. berniukas.

21.20 val. Marijampolėje, Vinco Kudirkos ir Dailidės g. sankryžoje, automobilis „Renault Master“, vairuojamas neblaivaus 46 metų vyro, įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Toyota Previa“, kurį vairavo 41 metų vyras. Eismo įvykio metu buvo sužeista automobilio „Toyota“ 20 metų keleivė. „Renault Master“ vairuotojui buvo nustatytas vidutinis, 1,69 promilės girtumas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min