Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po kraupios BMW limuzino avarijos, per kurią žuvusiam keleiviui nuplėšta galva, vairuotojui gresia nelaisvė

Ekspertai nustatė, kad prieš avariją šio BMW vairuotojas kone dvigubai viršijo leistiną greitį.
LNK nuotr. / Ekspertai nustatė, kad prieš avariją šio BMW vairuotojas daugiau nei dvigubai viršijo leistiną greitį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prokurorai teismui perdavė autoavarijoje Šiauliuose draugą pražudžiusio asmens bylą.

Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje trisdešimtmetis ne kartą anksčiau teistas D.P. kaltinamas kelių transporto taisyklių pažeidimu, dėl ko žuvo žmogus, taip pat neteisėtu disponavimu elektronine mokėjimo priemone, šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Po teisėsaugos pareigūnų atlikto tyrimo nustatyta, kad kaltinamasis 2010 metų rugsėjo 5 d. apie 5.30 val. Šiaulių mieste, Pramonės gatvėje, pažeisdamas kelių eismo saugumo taisykles, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, sukėlė pavojų kitų eismo dalyvių saugumui, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, tai yra važiavo beveik dvigubai greičiau, nei leidžiamas automobilių greitis mieste, nesuvaldė savo vairuojamos transporto priemonės, dėl ko automobilis BMW 730 nuslydo, vertėsi.

Avarijos metu žuvo automobilyje važiavęs 26 metų keleivis S.S.

Eismo įvykio metu nuo nukentėjusiojo kūno atsiskyrė galva...

Kaltinamasis D.P. atsakys ne tik dėl eismo įvykio, per kurį žuvo žmogus, bet ir dėl tyrimo metu išaiškintų ankstesnių, galimai kaltinamojo padarytų nusikalstamų veikų – neteisėto disponavo elektronine mokėjimo priemone ir neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Kaltinamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė suėmimas.

Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių miesto apylinkės teismas.

Už sunkiausią iš kaltinamojo galimai padarytų nusikalstamų veikų, t.y. dėl to, kad D.P., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio pažeidė kelių transporto eismo saugumo taisykles, dėl ko įvyko eismo įvykis ir žuvo žmogus, įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 3 iki 10 metų, pažymima Šiaulių apygardos prokuratūros vyriausiojo specialisto viešiesiems ryšiams Martyno Povilaičio ketvirtadienį išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min