Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 14d. 23:47

Po tragiškos avarijos iš darbo išvytas Trakų policininkas Sigitas Šostakas svajoja vežioti malkas

Sigitas Šostakas
15min.lt nuotr. / Malkos

Nuosprendžio laisvėje laukiantis buvęs pareigūnas tikino turįs galimybę įsidarbinti, todėl teismo prašė grąžinti jam atimtą vairuotojo pažymėjimą.

Dėl tris gyvybes nusinešusios ir tuometinį generalinį komisarą iš posto pasitraukti privertusios avarijos kaltinamas buvęs Trakų policininkas S.Šostakas pageidauja vėl vairuoti.

Baudžiamąją bylą nagrinėjančiam Varėnos rajono apylinkės teismui S.Šostakas pateikė prašymą, kad jam būtų grąžintas vairuotojo pažymėjimas. Prašymą jis grindė ne tik poreikiu važinėti iš namų Elektrėnuose į teismą Varėnoje, bet ir noru dirbti naują darbą.

„Prie Elektrėnų ten yra toks paprastas darbelis – suvežioti malkas. Žmogus tuo užsiima. Reisas – 30 litų, nesvarbu, kur veži“, – po posėdžio „Lietuvos ryto“ televizijai ne itin sklandžiai pasakojo S.Šostakas.

Kaip žinoma, Vilniaus apskrities VPK viršininko įsakymu nuo 2011 kovo 4 d. S.Šostakas yra atleistas iš vidaus tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

„Man buvo likę tik keli mėnesiai iki pensijos...“ – sielvartavo vyras, po išmetimo iš tarnybos praradęs ir visas socialines garantijas.

15min.lt primena, kad po nelaimės greitkelyje Vilnius–Kaunas įtariamajam avarijos kaltininkui nustatytas 1,16 promilės alkoholio girtumas.

Varėnos teismas S.Šostako prašymą dėl teisių grąžinimo atmetė.

„Eismo įvykis galėjo atsitikti ir su blaiviu, ir su išgėrusiu“, – televizijos žurnalistams sakė S.Šostakas, kuris ir teisme su savuoju advokatu bandys įrodinėti, jog avariją ir tragiškas jos pasekmes lėmė ne vairuotojo girtumas, bet kitos nepalankios aplinkybės. Kitaip tariant, esą ir blaivutėlis vairuotojas galėjo patekti į analogišką situaciją, avarijos pasekmės irgi būtų identiškos.

Kaip trečiadienį skelbė BNS, į S.Šostako bylos nagrinėjimą rugsėjo viduryje kviečiami teismo ekspertai, kurie turėtų pasakyti, ar pagal mobiliojo ryšio operatorių duomenis galima nustatyti automobilio važiavimo greitį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min