2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Policija „naminukės“ gamybos procesą rado kiaulių ir musių „kompanijoje“

Trečiadienį apie 14 val. Kalvarijos pareigūnai Navininkų kaime esančios sodybos ūkiniuose pastatuose rado rimtą „aparatūrą“ (pagrindinę ir „antrinimo“) „naminukei“ gaminti. Visas šis turtas galimai priklauso vyrams (gim. 1966 m. ir gim. 1970 m.), kurie neteisėtai šiais aparatais galimai gamino nelegalų alkoholio distiliatą.
Policija „naminukės“ gamybos procesą rado kiaulių ir musių „kompanijoje“
Policija „naminukės“ gamybos procesą rado kiaulių ir musių „kompanijoje“ / Marijampolės apskr. VPK

„Vienas aparatas, atvykus pareigūnams, buvo veikiantis „pagal nustatytas funkcijas“, prie jo rastas jį prižiūrintis vyras (gim. 1979 m.). Iš viso rasta apie 70 l jau pagaminto nelegalaus alkoholio distiliato ir apie 750 l galimai raugo. Fabrikėlio sanitarinės sąlygos – „ant ribos“ tarp kiaulių ir daug daug musių“, – rašoma Marijampolės apskr. VPK žiniasklaidai išplatintame pranešime.

Marijampolės apskr. VPK/Policija „naminukės“ gamybos procesą rado kiaulių ir musių „kompanijoje“
Marijampolės apskr. VPK/Policija „naminukės“ gamybos procesą rado kiaulių ir musių „kompanijoje“

Pagal Baudžiamąjį kodeksą, tas, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai gamino, laikė, gabeno namų gamybos stiprius alkoholinius gėrimus, nedenatūruotą, denatūruotą ar techninį etilo alkoholį, jų skiedinius (mišinius) arba juos realizavo, arba gamino, laikė, gabeno ar realizavo aparatus namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min