Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija pagyvino Europos kaimynų dienos reklamą problemų su teisėsauga ne kartą turėjusio Selo dainavimu

Egidijus Dragūnas-Selas po teismo nuosprendžio
Teodoro Biliūno nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: Egidijus Dragūnas-Selas prie teismo rūmų
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kartu gyvenimas geresnis!“, – toks yra šių metų Europos kaimynų dienos, minimos gegužės 27-ąją, šūkis. Reklamuodami saugios kaimynystės idėją, Vilniaus apskrities policijos atstovai svetainėje „YouTube“ patalpino specialiai šiai progai sukurtą vaizdo klipą, kurį pagyvina talentingo, bet skandalingai pagarsėjusio Egidijaus Dragūno daina „Aš žiūriu į tave, pasauli“.

Tu pasaka mano, kurioj nebėra apgaulės...

Aš žiūriu į tave, pasauli, pro atvirus langus, kai kyla saulė virš kalnų, kol tyliai miegi tu.

Tu pasaka mano, kurioj nebėra apgaulės, nerija mano iš saulės karštų spindulių.

Nes kas, jei ne tu, man priminsi skriejantį vėją, uždegusį ugnį nuo žemės žvaigždžių lyg gelmių 

Ir momentas vienas vienintelis tam jis ir duotas, išgirsti tą žodį iš lūpų tavo švelnių...

Tai žodžiai iš grupės SEL lyderio Egidijaus Dragūno atliekamos dainos. Skandalingo problemų su policija ne kartą turėjusio atlikėjo kūryba pareigūnams šįkart pasitarnavo kilniam tikslui – šį antradienį visame senajame žemyne švenčiamos Europos kaimynų dienos vaizdinei reklamai.

Apie saugios kaimynystės programos naudą pasakojama specialiai sukurtame ir svetainėje YouTube.com patalpintame vaizdo klipe.

VIDEO: Europos kaimynų dienos reklaminis klipas

Jau prieš keletą dienų Vilniaus apskrities VPK atstovai išplatino pranešimą „Policija kviečia kartu paminėti Europos kaimynų dieną“.

Jame rašoma, kad minint Europos kaimynų dieną, Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ragina gyventojus š. m. gegužės 27 d. kreiptis į jų gyvenamąją vietą prižiūrinčius struktūrinius policijos komisariatus (Vilniaus m. 1, 3, 4, 5, 6 PK, Švenčionių r. PK, Šalčininkų r. PK, Širvintų r. PK, Elektrėnų PK, Ukmergės r. PK, Trakų r. PK, Vilniaus r. PK) ir nemokamai pažymėti turimus vertingesnius ar brangius daiktus – dviračius, kompiuterinę ir kitą elektroninę techniką, mobiliojo ryšio telefonus ir kt.).

Gyventojai, norintys pažymėti vertingus daiktus, turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį ir daikto įsigijimo dokumentus. Specialiu raižikliu (tik dviračiams) ar žymekliu (žymėjimas matomas šviečiant ultravioletiniams  spinduliams) pažymėti daiktai ir savininko duomenys tvarka bus užregistruoti, daiktams suteikti individualūs kodai. Tai padeda nustatyti policijos rastų vogtų daiktų savininkus ir tampa įrodymu teisiant įtariamuosius vagystėmis.

Atvykusiems pasižymėti daiktų bus suteikta informacija apie Europos kaimynų dienos paminėjimui komisariatų organizuojamus susitikimus su gyventojais. Jų metu bus aptarti aktualūs viešosios tvarkos užtikrinimo klausimai, parodytos bendradarbiavimo su policija galimybės ir nauda, platinama informacija apie savisaugos būdus bei priemones.

1. Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto antrojo PK Viešosios policijos skyriaus (VPS) Prevencijos poskyrio pareigūnai 2014-05-27 18.30  val. organizuoja susitikimą Agrastų g. 16, Vilniuje, (dienos centro patalpose) su Aukštųjų Panerių gyvenvietės bendruomene.

Blogai besielgiančius vaikučius filmukų herojus – policijos bičiulis šuo Amsis – bandys sugėdinti ir ragins neskriausti silpnesnių ir nevagiliauti.

2014-05-27 nuo 13.00 val. iki 20.00 val., Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. antrojo PK Prevencijos poskyryje Algirdo g. 20, Vilniuje,  1 kab.  bus galimybė nemokamai pažymėti įvairius vertingus daiktus. Atsakingas pareigūnas – Prevencijos poskyrio specialistė Vaida Bratcher, tel. (8 5) 271 6752.

2. Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto pirmojo PK VPS Prevencijos poskyrio pareigūnai 2014-05-27 nuo 11.00 – 19.00 val. prekybos ir pramogų centre „Ozas“, Ozo gatvė 18, Vilniuje, organizuoja renginį, kurio metu gyventojai turės galimybę betarpiškai pasikalbėti su policijos pareigūnais, kasdien užtikrinančiais jų saugumą; susipažinti su „Saugios kaimynystės“ programos tikslais ir teikiama nauda; gauti naudingų patarimų kaip apsisaugoti nuo dažniausiai pasitaikančių nusikaltimų ir kaip elgtis įvykus nelaimei ar tapus nusikaltimo auka. Renginio metu specialiu raižikliu ar žymekliu bus galima pažymėti atsineštus vertingus daiktus. Jaunuosius „Ozo“ prekybos centro lankytojus pasitiks policijos bičiulis šuo Amsis, kuris parodys animacinius filmukus ir dalins patarimus vaikams. Pasižiūrėję filmukus vaikai sužinos, kaip saugiai elgtis kelyje, teisingai pereiti gatvę, įsitikins saugos diržų būtinybe. Animacija vaizdžiai ir įtaigiai parodo atšvaitų naudą, pamoko, kaip elgtis pastebėjus vagystę ir ką daryti, jei paskambino telefoniniai sukčiai. Blogai besielgiančius vaikučius filmukų herojus Amsis bandys sugėdinti ir ragins neskriausti silpnesnių ir nevagiliauti.

3. Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto penktojo PK VPS Prevencijos poskyrio pareigūnai 2014-05-26 14 val. organizuos susitikimą su Pilaitės seniūnijos bendruomene Vydūno g. 20, Vilniuje. 2014-05-28 16 val. organizuojamas susitikimas su Karoliniškių seniūnijos bendruomene L. Asanavičiūtės g. 20, Vilniuje. 

2014-05-27  10.00 val. Vilniaus Ąžuolyno progimnazijoje, Architektų g. 68, Vilniuje, specialiu raižikliu ar žymekliu bus galima pažymėti įvairius vertingus daiktus. 

4. Vilniaus aps. VPK Švenčionių r.  PK VPS Prevencijos poskyris 2014-05-26  18.00 val. organizuos susitikimą su gyventojais Arnionių g. 60, Pabradėje (UAB Intersurgical sporto komplekso patalpose). Susitikimo metu specialiu raižikliu ar žymekliu bus galima pažymėti vertingus daiktus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min