Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 18d. 10:22

Praėjusią parą gaisruose išgelbėti penki žmonės

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 23 gaisrus bei atliko 16 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo penkių žmonių gyvybes. Tačiau gaisruose traumas patyrė keturi gyventojai.

Apie 16 val. Šilutėje, Ventės gatvėje, užsiliepsnojo po gyvenamuoju namu įrengtame garaže buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro metu apdegęs veidą 30-metis namo savininkas buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

Apie 23.25 val. gaisras kilo Vilniuje, Krokuvos gatvėje, kol kas nenustatyto savininko mediniame gyvenamajame name. Atskubėję ugniagesiai, su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis patekę į uždūmintą pastatą, viduje rado ir išnešė į lauką apie 65-erių metų moterį, o netrukus surado dar 2 dūmais apsinuodijusius žmones – apie 40-ies metų vyrą ir moterį. Visi 3 nukentėjusieji buvo perduoti medikų globai. Gaisro metu kambaryje apdegė sofa-lova, čiužinys, baldai ir apdaila, aprūko patalpos. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Apie 22.20 val. taip pat Vilniuje, Krivių gatvės daugiabučio namo rūsyje užsidegė sandėliukas. Atskubėjus ugniagesiams, sandėliukas jau degė atvira liepsna, o pro ventiliacijos angas į butus veržėsi dūmai. Tad iš pirmo ir antro namo aukštų ugniagesiai evakavo 10 gyventojų. Per gaisrą apdegė sandėliuke buvę sendaikčiai, stelažai, apdaila, aprūko rūsio patalpos, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Trečiadienį apie 9.40 val. gaisras kilo Trakų rajone, Senųjų Trakų kaime, individualiame gyvenamajame name Vilniaus gatvėje. Gaisro metu išdegė mūrinio namo mansarda bei viduje buvęs turtas, nuardyta apie 100 kv. m stogo dangos.

Apie 12 val. Vilniaus rajone, Bubių kaime, sodų bendrijoje „Mėta“ užsiliepsnojo medinis vasarnamis. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Laimė, ugniagesiai spėjo nuo liepsnų apsaugoti kitą šalia stovintį medinį namą. Šių gaisrų priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 13.55 val. gaisras kilo Mažeikių rajone, Laižuvos miestelyje, Mažeikių gatvėje stovėjusiame individualiame gyvenamajame name. Gaisro metu sudegė medinis pastatas, o gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 23 val. Marijampolės savivaldybėje, Dielinės kaime, užsiliepsnojo pritaikytas gyventi statybinis vagonėlis. Per gaisrą sudegė vagonėlis, apdegė šalia esančios malkinės sienos. Gaisras kilo dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min