Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 balandžio 30d. 09:17 , Atnaujinta: 2018 balandžio 30d. 10:12

Pramogos baigėsi sužalojimu: Danės upėje kateris rėžėsi į vandens dviračius valiusias moteris

Danės upėje kateris rėžėsi į vandens dviračius valiusias moteris.
Facebook / Danės upėje kateris rėžėsi į vandens dviračius valiusias moteris.
Sekmadienio vakarą Klaipėdoje Danės upėje kateriui atsitrenkus į vandens dviratį sužalotos dvi juos tuo metu valiusios moterys. Teigiama, jog kateris iš įvykio vietos pasišalino, o šiuo įvykiu susidomėjo uostamiesčio policija.

Incidentas įvyko sekmadienio vakarą, 20.40 val., Danės upėje prie Biržos tilto. Čia dvi moterys valė vandens dviračius, priklausančius bendrovei, kuri užsiima jų nuoma sezono metu.

Netrukus prie prieplaukos priartėjo nuomojamas kateris, kuriuo plaukiojo kompanija, iš pradžių ramiai priartėjęs ir atsitraukęs kateris netrukus spustelėjus greitį stipriai rėžėsi į vandens dviratį, kuriame darbavosi viena moterų. Po smūgio ši susiėmė už nugaros.

Kateris priklauso bendrovei „Fishturas“. Pirmadienio rytą telefonu, nurodytu ant katerio, atsiliepęs įmonės atstovas buvo nekalbus.

„Kažką mačiau. Visiškai netyčia įvyko, ten draugai mūsų (kateryje, red.past.). Ten išvis beveik jokio sužalojimo nebuvo, greitoji buvo iškviesta“, – sakė įmonės atstovas, jis pridūrė, kad yra užsiėmęs ir baigė pokalbį. Tolimesne moterų sveikata įmonės atstovai nepasidomėjo.

Iš vaizdo įrašo matyti, jog prie moters priėjo vienas vyrų, o kiti pramogautojai netrukus išsiskirstė.

„Bėgo kaip žiurkės iš skęstančio laivo“, – netrukus socialiniame tinkle, kur vienoje Klaipėdos grupių paskelbtas šis įrašas, pasipylė komentarai.

Kaip 15min sakė Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties vyr.gydytojo pavaduotoja Nijolė Dambrauskienė, incidento metu moterys patyrė nesunkias traumas.

„Jos valė vandens dviračius ir į jas rėžėsi kateris, jis pasišalino iš įvykio vietos, taip teigė moterys. Traumas patyrė nesunkias, vienai koja sužalota, kitai ranka. Nuvežtos į priėmimo skyrių“, – sakė N.Dambrauskienė.

Uostamiesčio policija dėl šio incidento pradėjo tyrimą dėl kūno sužalojimo. Policija patikslino, jog 1960 ir 1981 metais gimusios moterys. Abiem diagnozuoti klubų sumušimai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min