Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pravieniškėse kalinčiam vyrui išangėje narkotikus nešusią šiaulietę išdavė drebančios rankos

Narkotikai
Vilniaus r. policijos nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: narkotikai
Šaltinis: 15min
0
A A

Bandymas padėti kalinčiam sutuoktiniui moteriai atsigręžė sunkiais kaltinimais.

Pataisos įstaigų administracija neretai susiduria su bausmę atliekančių asmenų bičiulių ar giminaičių bandymais perduoti šiems nuteistiesiems uždraustus turėti daiktus, tačiau kai kurie atvejai vis dar stebina įstaigos pareigūnus, sunkiai suvokiamu asmenų požiūriu į savo kūną bei savigarbos stygiaus akibrokštais.

Kovo 6 d. apie 11.30 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-ojoje valdyboje pas 26 metų nuteistąjį V.P. į ilgalaikį pasimatymą atvyko jo bendraamžė žmona J.P.

Viešnia elgėsi nervingai, buvo išsiblaškiusi, jos rankos drebėjo. Pasiteiravus, kodėl tokia įsitempusi, šiaulietė apsiverkė sakydama, neva jaudinasi prieš pasimatymą...

Šiaulių miesto gyventoja buvo įspėta dėl draudimo įsinešti į įstaigos vidaus teritoriją draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus, supažindinta su atsakomybe pažeidus šiuos draudimus.

Ilgalaikių pasimatymų kambaryje pareigūnams atliekant pilietės J.P. daiktų ir asmens apžiūrą, neadekvatus jos elgesys pareigūnams sukėlė įtarimų.

Viešnia elgėsi nervingai, buvo išsiblaškiusi, jos rankos drebėjo. Pasiteiravus, kodėl tokia nervinga, J.P. apsiverkė sakydama, kad jaudinasi prieš pasimatymą. Pareigūnai įtarė, kad J.P. gali turėti nuteistiesiems uždraustų daiktų, todėl jos buvo pareikalauta atiduoti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Dalyvaujant Vidaus tyrimų skyriaus bei Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnėms moterims, specialioje patalpoje iš išangės J.P. išsitraukė apie 3x5 cm dydžio polietileninį paketėlį su baltos spalvos milteliais, galimai narkotinėmis medžiagomis.

Ilgalaikio pasimatymo su nuteistuoju suteikimas nedelsiant buvo nutrauktas, pažymima Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos atstovų penktadienį paviešintame pranešime.

Dėl šio įvykio Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (neteisėtą narkotinių ar psichotropinių medžiagų gaminimą, perdirbimą, įgijimą, laikymą, gabenimą ar siuntimą turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba parduoti ar kitaip platinti).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min