Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 20, 16:46

Prie Galvės ežero sutiktų vyrų automobiliuose – narų kostiumai ir peršautos žuvys

Trakų policijos pareigūnai sulaikė narus, neteisėtai užsiiminėjusius povandenine žvejyba Galvės ežere, kuriame tokia veikla draudžiama.

Birželio 17-osios naktį, apie 3 val., Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami šalia Galvės ežero, pastebėjo prie automobilių stovinčius du vyrus.

Pareigūnai nusprendė pasidomėti ir patikrinti asmenis. Patikrinimo metu „Audi“ markės automobilio bagažinėje pareigūnai pastebėjo šlapią naro kostiumą ir nardymo įrangą, o šalia gulintį baltą plastiko maišelį su peršauta žuvimi (lynu). Automobilio salone, ant galinės sėdynės, gulėjo povandeninės žūklės šautuvas, o priekyje, keleivio vietoje, ant kilimėlio – baltas maišelis taip pat su peršauta su žuvimi (unguriu).

„Nissan“ markės automobilio bagažinėje gulėjo tai pat šlapias naro kostiumas su nardymo įranga, povandeninės žūklės šautuvas. Dėl galimai padaryto administracinės teisės nusižengimo buvo pranešta Aplinkos apsaugos departamento pareigūnams, kurie atvykę į vietą 37-erių ir 21-erių metų vyrams skyrė 580 eurų baudą už mėgėjų žvejybą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą bei už padarytą žalą gamtai.

Šalia Trakų salos pilies esantis Galvės ežeras nėra įtrauktas į sąrašą vandens telkinių, kuriuose galima povandeninė žūklė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min