Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 16d. 12:20

Prie laidojimo biuro gulėjusią moterį policininkai privertė keltis ir eiti namo

Sunku
15min.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: neblaivios dailiosios lyties atstovės viešoje vietoje visuomet atrodo apgailėtinai.

Pranešama apie labai paprastai išspręstą viešosios tvarkos pažeidimą Telšiuose.

Telšių policijos pareigūnai maždaug vidurdienį buvo informuoti apie viešosios tvarkos pažeidimą – prie laidojimo biuro, Žaliojoje stotelėje, gulėjo moteris.

Nuvykę patruliai įsitikino, jog ši telšiškė neblaivi ir tiesiog prigulė pailsėti.

Policininkai moterį įtikino, kad voliotis Žaliojoje stotelėje ir dar prie šarvojimo paslaugų įmonės – nei šis, nei tas. „Moteris atsikėlusi nuėjo namo“, – Telšių kriminalinių įvykių suvestinėje pažymima, kaip žalias uniformas vilkėjusiems angelams sargams paprastai pavyko išspręsti šią problemą.

Viešąją tvarką pažeidusios moteriškės bausti nežadama, tačiau pareigūnai užsirašė jos vardą, pavardę ir adresą, trečiadienį informuoja Telšių apskrities vyriausojo policijos komisariato atstovai.

Panašų iškvietimą Telšių patruliai buvo gavę ir antradienį 11.29 val. Pranešta, kad ties Miško gatvės 28-uoju namu, sankryžoje guli moteris. Pranešėjas teigė, kad yra trikdomas eismas. Kuo incidentas baigėsi, suvestinėje nutylima. Gali būti, jog eismo trikdytoja taip pat išėjo savais keliais, nesulaukusi tvarkdarių.

Tuo tarpu naktį, 04.05 val., telšiškiai pareigūnai sulaukė žinių iš Masčio gatvės. Jiems pranešta, kad 2-ojoje laiptinėje bėgioja, kelia triukšmą, gyventojams į duris skambinėja asmuo... be kelnių.

Temos: 1 Moteris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min