Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 17d. 17:17

Prokurorai buvusį sveikatos apsaugos viceministrą Gediminą Černiauską paliko ramybėje

Gediminas Černiauskas
R.Kondratjevo nuotr. / Gediminas Černiauskas

Socialdemokrato Gedimino Černiausko atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas. Generalinė prokuratūra informavo, kad G.Černiauskas buvo apklaustas liudytoju, tačiau nebuvo nustatyta nusikalstamų veikų.

G.Černiauskas atsistatydino iš Sveikatos apsaugos viceministro pareigų po žiniasklaidoje paskelbtų slapta darytų garso įrašų, pagal kuriuos įtarta, kad G.Černiauskas darė spaudimą komisijai dėl valdininkės paskyrimo.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad jokių įstatymų pažeidimų G.Černiauskas nepadarė.

G.Černiauskas iš sveikatos apsaugos viceministro pareigų pasitraukė praėjusių metų spalio pabaigoje, kai žiniasklaidoje paskelbtas slapta darytas garso įrašas, kuriame girdėti, kaip viceministras spaudė komisijos nares dėl aukštos valdininkės paskyrimo.

Žinių radijas paskelbė slapta darytą garso įrašą, kuriame girdėti, kaip G.Černiauskas kritikuoja komisijos nares, kodėl konkursą į Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos vadovo postą laimėjo sveikatos apsaugos ministrės patarėja Nora Ribokienė. Išvadinęs ją necenzūriniais žodžiais, G.Černiauskas kalba, jog premjeras siūlęs kitą kandidatę, partijos kolegę Viliją Vertelienę ir mainais už tai būtų neuždaręs tarnybos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min