TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prostitucija prestižiniuose Vilniaus naktiniuose klubuose: pardavinėta mergina teisme mielai atsisėdo į vieną suolą su kaltinamuoju (patikslinta)

Prostitucijos versle išnaudota ir šioje byloje nukentėjusiąja pripažinta mergina, kurią klientai vadindavo Jurga, teismo salėje maloniai bendravo su kaltinamuoju P.Žiliu.
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Prostitucijos versle išnaudota ir šioje byloje nukentėjusiąja pripažinta mergina, kurią klientai vadindavo Jurga, teismo salėje maloniai bendravo su kaltinamuoju P.Žiliu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniuje atversta rezonansinė baudžiamoji byla, susijusi su seksualinių paslaugų organizavimu prestižiniuose sostinės naktiniuose klubuose.

Trečiadienio popietę Vilniaus apygardos teismas pradėjo nagrinėti skandalingą baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pateikti šešiems vilniečiams, tarp jų – Aleksandrui Achremovui, Anželikai Zajančkovskajai bei dar keturiems vyrams: Olegui Zorkinui, Dmitrijui Čainikovui, Erikui Jemeljanovui ir Petrui Žiliui. Pastarieji trys stengėsi slėpti veidus (žr. filmuotą medžiagą).

Bylos duomenimis, A.Zajančkovskajos ir A.Achremovo vadovaujama grupuotė veikė 2008-2010 metais, ji buvo prisidengusi dviejų įregistruotų uždarųjų akcinių bendrovių veikla. Šioms bendrovėms priklausė žinomi sostinės naktiniai klubai „Eden Club“, „Eden Club Gold“, „Eden Club 3“, „Waterworld“.

Beje, prieš posėdį į salę susirinkus visiems proceso dalyviams, nukentėjusiąja šioje byloje pripažinta viena mergina, paslaugas teikusi Jurgos slapyvardžiu, atsisėdo šalia kaltinamojo P.Žilio ir linksmai su juo šnekučiavosi. Tik posėdį paskelbęs pradėtu bylą nagrinėjantis teisėjas nurodė naktinio klubo administratoriumi dirbusiam jaunam vyrui sėsti šalia kitų kaltinamųjų, o įspūdingo ūgio šviesiaplaukę gražuolę paliko sėdėti vieną.

Trečiadienio posėdį bylą kuruojantis prokuroras ilgiau nei valandą skaitė įspūdingos apimties kaltinamąjį aktą, kuriame smulkiai išdėstyta, kaip konkrečiai buvo pelnomasi iš kitų asmenų prostitucijos, įtraukimo į prostituciją, be to, apgaulingai buvo tvarkoma buhalterinė apskaita.

Paaiškėjo, kad merginos (viena iš jų buvo net nepilnametė), pasivadinusios Jurgos, Gretos, Skaistės, Samantos ir kitais išgalvotais vardais, už valandą eskortavimo paslaugų imdavo po 450 litų.

Imtymių paslaugų kaina siekdavo 1 000 litų. Jei klientas pageidavo kūniškų malonumų sūkurinėje vonioje, jam tekdavo pakloti 1 500 litų.

Iš kiekvieno taip uždirbto tūkstančio prostitutės galėdavo pasilikti apie 400 litų. 20-30 litų tekdavo organizacinius reikalus tvarkančiam klubo administratoriui. Likusi suma pakliūdavo į slaptą klubo kasą – būdavo vedama ir juodoji buhalterija.  

Beje, merginos „dirbdavo“ ne tik naktiniuose klubuose, bet ir pagal iškvietimą lankydavo klientus sostinės viešbučiuose „Reval Hotel Lietuva“, „Crowne Plaza Vilnius“ ir „Best Western Vilnius“.

Prokurorui per 1,5 val. perskaičius sutrumpintą kaltinamojo akto variantą apie tai, kokie nusikaltimai yra inkriminuojami kaltinamajai A.Zajančkovskajai, teisėjas buvo priverstas paskelbti šioje byloje pertrauką. Priežastis – vieno iš kaltinamųjų advokatui ir vienam ir trijų teisėjų teko skubėti į kitus posėdžius. Bylos nagrinėjimą žadama tęsti tik po mėnesio. Prognozuojamas klampus procesas, nes kaltinamieji nelinkę pripažinti daugelio jiems pateiktų kaltinimų.

Kaip skelbta anksčiau, nusikalstamas veikas vykdė organizuota grupė, kuriai priklausė iš viso 13 asmenų. Dėl šios grupuotės 7 narių, pripažinusių kaltę, tyrimas anksčiau buvo išskirtas į atskirą tyrimą ir jie buvo nuteisti pagreitinto proceso būdu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min