Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 13d. 09:23

Rūgštimi apipilta kaunietė pati ieško liudininkų

Fotorobotas: taip galėjo atrodyti vaikinas, rūgštimi apipylęs kaunietę E.Vosyliūtę.
Kauno policijos sudarytas fotorobotas / Fotorobotas: taip galėjo atrodyti vaikinas, rūgštimi apipylęs kaunietę E.Vosyliūtę.

Kraupaus nusikaltimo auka tapusi 28-erių kaunietė Eglė Vosyliūtė, kurią iki šiol nesurastas nusikaltėlis apipylė sieros rūgštimi, prašo visuomenės pagalbos. Norėdama, kad ją sužalojęs asmuo būtų surastas, jauna moteris pati ieško įvykio liudininkų. Už vertingą informaciją ji ir jos artimieji žada atsilyginti.

Žiaurus nusikaltimas įvykdytas gegužės 19 dieną, 20 val., Kaune, Šiaurės prospekto 24-ojo namo laiptinėje. Į namus grįžtančios E.Vosyliūtės palaukęs nežinomas nusikaltėlis apipylė ją chemikalais, kaip manoma, sieros rūgštimi. Veidą moteris bandė apsaugoti rankomis, todėl nukentėjo ir dalis plaštakų, kitos kūno vietos. Nors pavojus jos gyvybei nebegresia, gydytis teks ilgai.

Policija kartu su prokuratūra tęsia pradėtą tyrimą. Siekiama nustatyti ne tik nusikaltimo vykdytoją, bet ir jo užsakovą. Pirmasis bandymas sulaikyti galimą nusikaltėlį, kurio prašymu buvo sužalota kaunietė, buvo nesėkmingas. Šiuo nusikaltimu įtartas 32 metų Paulius Kairys, kuris yra buvęs nukentėjusiosios mylimasis, teismo sprendimu buvo paleistas, nors prokurorai prašė leisti jį suimti 3 mėnesiams. Šiuo metu jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Neseniai policija išplatino fotorobotą vaikino, kuris, kaip įtariama, įvykdė nusikaltimą. Fotorobotas sudarytas pagal sužalotos kaunietės ir kitų liudininkų pasakojimą. Kaip matyti iš sukurto atvaizdo (žr. nuotrauką), jam galėtų būti maždaug 16–20 metų, ūgis – apie 175–180 cm, liekno kūno sudėjimo, vidutinio ilgio rusvai pilkos spalvos plaukų, pailgo veido, vidutinio storumo lūpų. Nusikaltimo metu jis dėvėjo pilkos spalvos trikotažinį sportinį kostiumą, avėjo tamsiai pilkos spalvos sportiniais batais, ant veido buvo užsidėjęs didelius veidrodinius akinius nuo saulės, ant galvos – tamsios spalvos kepurę su snapeliu.

Informacijos taip pat laukia ir nukentėjusi kaunietė bei jos artimieji. Paskambinusiems telefonais 8-37-303422, mob. 8-609-27669 žadamas konfidencialumas. O už vertingą informaciją – atlygis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min