Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 3d. 19:18

Šalčininkiečio planą praturtėti sužlugdė elementari pareigūnų pasala

Bylos įkalčiai
VSAT nuotr. / Bylos įkalčiai

Prie sienos su Baltarusija Gintaro Žagunio užkardos pareigūnai su įkalčiais sulaikė Šalčininkų rajono gyventoją, kuris į Lietuvos gilumą norėjo gabenti pusantro tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienį ties Šalčininkų rajono Girdžiūnų kaimu patruliavę VSAT Varėnos pasienio rinktinės G.Žagunio pasienio užkardos pareigūnai palaukėje aptiko 3 į polietileną suvyniotus ryšulius. Netoli šios vietovės yra nužymėta valstybės sienos apsaugos zona. Ryšuliuose buvo 1500 pakelių cigarečių „Fest“ ir „Minsk Capital QS“, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Eidamas slapto krovinio, vyriškis intensyviai dairėsi, tačiau toks apdairumas nuo sulaikymo jo neapsaugojo.

G.Žagunio pasieniečiai liko pasaloje. Netrukus jie pastebėjo, kaip į šią vietą žvalgydamasis ateina vyras. Jis nieko neįtarė apie netoliese esančius pasieniečius, todėl čiupo ryšulius ir ketino traukti į šalies gilumą. Iš tolėliau surengtos pasalos pasirodę VSAT pareigūnai kontrabandos gabentoją sulaikė.

Paaiškėjo, kad jis yra 48 metų Šalčininkų rajono gyventojas.

Dėl kontrabandos gabenimo jam gresia tūkstantinė bauda, vyksta įvykio tyrimas. Šalčininkų rajono gyventojas po apklausos paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į G.Žagunio užkardą.

Šiame VSAT padalinyje saugomos sulaikytos kontrabandinės cigaretės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min