Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalčininkų rajone ieškomas kirviu ginkluotas vyras: grasino nužudyti moterį ir sukapojo jos mašinos ratą

Kirvis, peilis
Photos.com nuotr. / Kirvis, peilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio rytą Šalčininkų rajono policijai pranešta apie vyrą, slampinėjantį po Dieveniškių seniūnijos kiemą su kirviu ir peiliu rankose. Vienai socialinei darbuotojai teko su agresyviu vyru susigrumti.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad Šalčininkų pareigūnai jau pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti. Įtariamasis pasislėpė, bet šiuo metu yra intensyviai ieškomas.

Nukentėjusioji gynėsi

Pirminėje bylos medžiagoje užfiksuota, kad ketvirtadienį, apie 8.30 val., Dieveniškių seniūnijos kieme pastebėtas ginkluotas vyras (jo vardą ir pavardę policija jau žino), kuris kirviu prakirto vienos darbuotojos automobilio padangą.

Seniūnijos darbuotoja išėjo į lauką ir išgirdo savo atžvilgiu žodinį grasinimą nužudyti.

Pasak nukentėjusiosios, kirvį įtariamasis slėpė po striuke, kurio moteris, nuo jo gindamasi, kažkaip neleido išsiimti.

„Čia mūsų seniūnijos gyventojas. Žinome, kad jis agresyvus ir čia ne pirmą kartą toks įvykis buvo, – 15min teigia moteris, nenorinti viešinti savo vardo. – Nenorėčiau apie tai kalbėti. Patyriau šoką“, – sako ji.

Užpultas galėjo būti bet kuris

Nukentėjusioji pasakoja smurtautojo asmeniškai nepažįstanti ir nežinanti jo grasinimų motyvų. Anot jos, užpultas galėjo būti ir bet kuris kitas žmogus.

Čia mūsų seniūnijos gyventojas, žinome, kad jis agresyvus, ir čia ne pirmą kartą toks įvykis buvo. Kada prisigeria, tada ir eina.

„Kada prisigeria, tada ir eina... Čia galėjau būti ne tik aš, galėjo būti kažkoks paprasčiausias praeivis“, – sako nukentėjusioji.

Neoficialiomis žiniomis, šis agresyvus vaikinas anksčiau jau yra teistas. Nukentėjusiosios teigimu, už nužudymą užpuolikas jau yra sėdėjęs kalėjime.

BK 145-asis straipsnis „Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas“ numato, kad tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min