Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalčininkų rajono policijos komisariatas turi naują vadovą – juo tapo Sigitas Urbonas

Sigitas Urbonas
Policijos departamento nuotr. / Sigitas Urbonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariatas turi naują vadovą – vyresnįjį komisarą Sigitą Urboną. S.Urbono stažas vidaus tarnybos sistemoje – beveik 25 m.

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis pristatė naują Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato vadovą – vyresnįjį komisarą Sigitą Urboną. Iki paskyrimo dienos S.Urbonas vadovavo Policijos departamento prie VRM Viešosios policijos valdybos Veiklos organizavimo ir prevencijos skyriui.

Policijos vadovas padėkojo S.Urbonui už darbą Policijos departamente, įteikė portfelį ir palinkėjo sėkmingo darbo naujame kolektyve. Pristatyme dalyvavęs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas pasidžiaugė, kad komisariatui vadovaus patirtį turintis pareigūnas ir palinkėjo, kuo greičiau įsilieti į kolektyvą, tapti vieninga komanda ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų. Pristatant naująjį Šalčininkų policijos viršininką, dalyvavo ir laikinai Šalčininkų rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas einantis M.Gerasimovičius, pasveikinęs S.Urboną su paskyrimu.

Šalčininkų rajono policijos komisariato kolektyvas naująjį vadovą sutiko su gėlėmis, nuoširdžiais linkėjimais, įteikė simbolinę dovanėlę – rašiklių rinkinį ir tikisi, kad darbas kolektyve bus sklandus ir produktyvus. Vyresnysis komisaras S.Urbonas padėkojo už šiltą sutikimą, patikino, kad bus objektyvus ir teisingas, stengsis sutelkti kolektyvą vieningam darbui ir tikisi kolektyvo paramos.

S.Urbono stažas vidaus tarnybos sistemoje  24 m. 10 mėn. Išsilavinimas aukštasis universitetinis, 2006 m. baigė Mykolo Romerio universitetą ir įgijo teisės ir policijos veiklos specialybės magistro kvalifikaciją.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min