Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 30d. 16:34

Seimo nario dukrą sužeidusio Rokiškio kelių gaidelio vojažai: po metų – vėl avarija

Eismo įvykis Rokiškyje
„Gimtojo Rokiškio“/Romo Kilkaus nuotr. / Eismo įvykis Rokiškyje

Prieš keletą dienų Rokiškį sudrebino girtutėlio „Volvo“ vairuotojo sukelta avarija. Rokiškėnai šį kelių erelį kaip mat atpažino: būtent šis vairuotojas lygiai prieš metus buvo pagarsėjęs, kuomet irgi neblaivus nubloškė mažametę Seimo nario Roberto Šarknicko dukterį.

Pernai liepos 27 d. Nepriklausomybės aikštėje mažametę avarijoje sužalojęs ir iš įvykio vietos pabėgęs, bet netrukus surastas neblaivus rokiškėnas (gim. 1976 m.) lygiai po metų – liepos 27-osios vakare – sukėlė avariją Topolių gatvėje. Laimė, šįkart nuo girto (2,71 prom.) rokiškėno nukentėjo tik gatvės apšvietimo stulpai, automobilį sustabdžiusi vieno namo gyvatvorė ir paties „Volvo“.

„Pažymėjo“ metines

Netrukus po avarijos Topolių gatvėje miestiečiai atsekė, kad tai – tas pats vairuotojas, pernai liepos 27 d. Nepriklausomybės aikštėje partrenkęs per gatvę ne perėjoje ėjusią mažametę. Tuomet policijos pareigūnai patvirtino, kad vairuotojas buvo neblaivus, iš įvykio vietos jis pasišalino.

Bet netrukus vairuotojas buvo surastas, jam nustatytas 1,18 prom. girtumas. Sunkiai sužalota mergaitė paniro į komą. Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šių metų birželio 19 d. baudžiamoji byla nutraukta. Ją kontroliavęs Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Renaldas Žalys „Gimtajam Rokiškiui“ sakė, jog tyrimas nutrauktas nenustačius vairuotojo kaltės dėl avarijos ir jos pasekmių. Kartu buvo panaikintos ir vairuotojui skirtos kardomosios priemonės. Prokuratūros priimtas nutarimas nutraukti bylą įsigaliojo po 20 dienų. Tačiau „Volvo“ vairuotojas šio termino nesulaukė ir vėl įkliuvo.

Ar turėjo teisę vairuoti?

Praėjusio pirmadienio (liepos 27 d.) vakare tas pats rokiškėnas su „Volvo“ vėl „pasižymėjo“ Topolių gatvėje.

Laimė, apsieita be žmonių aukų. Apšvietimo stulpus išvarčiusios ir į namo gyvatvorę „įlipusio“ automobilio „Volvo“ vairuotojui nustatytas 2,71 prom. girtumas. Taip pernykštės avarijos metines tarsi paminėjęs girtas rokiškėnas šįkart baudžiamosios atsakomybės neišvengs.

Rokiškio policijos viršininkas Rimantas Čepulis sakė, jog dėl avarijos Topolių gatvėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo detalių pareigūnas nekomentavo, tepasakė, jog neblaiviam avariją padariusiam „Volvo“ vairuotojui avarijos metu „galiojo laikinai sustabdyta“ teisė vairuoti. Jam teks atlyginti ir padarytą žalą.

„Gimtasis Rokiškis“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min