Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo narys Andrius Šedžius naktį Vilniuje apgadino savo BMW X3

BMW X3 po avarijos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / BMW X3 po avarijos
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar vienas Seimo narys Vilniuje pateko į avariją. Šį kartą automobilį apdaužė Andrius Šedžius. Žmonės per incidentą nenukentėjo.

Avarija naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 2.34 val. įvyko Olandų g. ties degaline „Lukoil“. Pirminiais duomenimis, Seimo narys, vairuodamas automobilį BMW X3, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, kelio vingyje nesuvaldė savo transporto priemonės ir atsitrenkė į betoninę tvorelę.

Per avariją apgadintas išperkamosios nuomos bendrovei priklausantis automobilis. Automobiliui apdaužytas dešinysis šonas, apgadinta važiuoklė. Žmonės nenukentėjo.

Į avariją Seimo narys pateko būdamas blaivus.

„Ką čia daug pasakoti? Aš vairavau. Blaivus vairavau. Niekas nenukentėjo. Padaryta žala tik automobiliui. Važiavau į oro uostą pasiimti draugo, neįvertinau kelio sąlygų ir atsitrenkiau į betoninį bordiūrą. Buvo slidoka. Tyčia tai jau tikrai nesitrenkiau į tą bordiūrą“, – ketvirtadienio rytą 15min.lt žurnalistui sakė A.Šedžius.

Seimo narys teigia, kad važiavo vienas. Pusę trijų nakties į Vilnių atskridęs jo draugas turėjo važiuoti taksi.

Apgadintas BMW X3 dar naktį buvo nugabentas į automobilių remonto įmonę. Automobilis draustas. Seimo nariui gali tekti susimokėti frančizės mokestį.

„Faktas buvo, aš jo ir neneigiu. Kai atvažiavo pareigūnai, aš iš karto paprašiau, kad duotų „papūsti“, kad paskui nebūtų interpretacijų, kad girtas esu. Jie iš karto pasakė, kad mato, jog aš blaivus. Aš išgėręs niekada nevairuoju. Iš viso neprisimenu, kada paskutinį kartą gėriau“, – tvirtino Seimo narys.

A.Šedžius sako, kad per daugiau nei 20 metų vairavimo praktiką (vairuotojo pažymėjimą Seimo narys turi nuo 1992 m.) jis buvo kelis kartus patekęs į smulkias avarijas.

„Kaip ir visi vairuotojai. Tai gali nutikti visiems“, – sakė jis.

Policijos pareigūnai Seimo nariui surašė protokolą, A.Šedžiui gali būti skirta bauda. Seimo narys parašė prašymą, kad administracinė byla kelių policijoje būtų nagrinėjama jam nedalyvaujant.

„Parašiau, kad pripažįstu, jog esu kaltas, kad nesuvaldžiau automobilio ir viskas. Man jie tik atsiųs nutarimo kopiją. Nėra čia jokios sensacijos“, – tvirtina A.Šedžius.

Pagal 2011 m. ketvirto ketvirčio duomenimis, beveik visas parlamentinei veiklai skiriamas lėšas A.Šedžius išleido transporto priemonės eksploatavimui – 6 tūkst. 203 Lt. Dar 128 litus jis išleido tarnybinių telekomunikacijų paslaugoms.

Panašią sumą transporto priemonės eksploatavimui A.Šedžius išleido ir trečią praėjusių metų ketvirtį – 6 tūkst. 180 litų.

Kiti Seimo nariai transporto priemonės eksploatavimui išleidžia mažiau pinigų.

Beje, A.Šedžius vairuoja ne tik BMW X3, kartais jis važinėja ir motociklu. Dar antradienį LNK laidos „Žvaigždžių duetai“ filmavime dalyvavusi Seimo nario mylimoji Monika Kvietkutė teigė, kad lėkdama motociklu su A.Šedžiumi ji jaučiasi saugi.

„Važiuoti motociklu labai geras jausmas. Mane Andrius labai dažnai pavežioja savuoju, ypač šiltais orais. Sėdėdama už tokio vyro visada jaučiuosi saugiai, nes žinau, kad jis ne vienerius metus valdo šią transporto priemonę“, – patikino M.Kvietkutė.

A.Šedžius nėra vienintelis Seimo narys per pastarąsias dvi savaites patekęs į avariją. Prieš pusantros savaitės Seimo narys Vincas Babilius, vairuodamas automobilį „VW Touareg“, sukėlė avariją ir iš įvykio vietos pasišalino. Vėliau Seimo narys atsirado ligoninėje.

Pirmadienį policija V.Babiliui surašė tris administracinių teisės pažeidimų protokolus, o medžiagą perdavė teismui.

Pats V.Babilius neigė pasišalinęs iš avarijos vietos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min