TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai spaudos veidrodyje: Vaistai nuo utėlių ne utėles kainuoja

Vienas lengviausių būdų užsikrėsti utėlėmis – susiliesti galvomis su šių parazitų turinčiu žmogumi.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vienas lengviausių būdų užsikrėsti utėlėmis – susiliesti galvomis su šių parazitų turinčiu žmogumi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių spauda rašo apie tai, kad vaistai nuo utėlių darosi vis paklausesni. Daugėja užsikrėtusių pedikulioze. Tačiau ne vien šie parazitai kelia siaubą. Vaistai nuo utėlių palyginti brangiai kainuoja.

„Šiaulių kraštas“ rašo apie tai, kad daugėja užsikrėtimų utėlėmis. Šiau­lie­tė Ind­rė į re­dak­ci­ją už­su­ko ei­da­ma ei­li­nį kar­tą į vais­ti­nę pirk­ti vais­tų nuo utė­lių.

Pa­pras­to če­me­ry­čių van­dens ne vi­sa­da gau­si.

Ji bu­vo nu­ste­bin­ta, kad ar­ti­miau­sia vais­ti­nė ne­tu­rė­jo rei­kia­mų vais­tų. Vais­ti­nin­kai pa­ti­ki­no, kad tai la­bai pa­klau­si pre­kė ir greit iš­per­ka­ma.

Nusipirktos 100 mi­li­lit­rų bu­te­liu­ko prie­mo­nės nuo utė­lių už 30 li­tų paka­ko tik vie­nai gal­vai trum­pais plau­kais iš­plau­ti.

„Ne tik vais­tų ne­bū­na, O jei šei­mo­je pen­ki as­me­nys, o kai ku­rie il­gap­lau­kiai? Įsi­vaiz­duo­ja­te, ko­kia su­ma pi­ni­gų iš­lei­džia­ma?“ – klau­sė su­si­krim­tu­si mo­te­ris.

Nugaišusių gyvūnų nėra kur laidoti

„Šiaulių naujienos“ kelia į viešumą visiems gyvūnų augintojams žinomą problemą – Šiauliuose 10-15 metų pragyvenęs su mylimu augintiniu nė negali padoriai jo palaidoti.

Aišku, yra vienas kitas variantas, pavyzdžiui, utilizavimas. Tačiau kuris norėtų kone savo šeimos narį įmesti šalia skerdyklos atliekų ir taip atsisveikinti su savo ilgamečiu draugu?

Pristatyta gydytojos knyga

Etaplius.lt pristato gydytojos dietologės Reginos Galubauskienės patarimų sergantiems inkstų ligomis knyga „Dializuojamų pacientų dietinio gydymo rekomendacijos“.

Gydytojos dietologės R.Galubauskienės knyga skirta padėti pacientams pasirinkti tinkamiausią maitinimąsi. 

Gydytoja trumpai papasakojo susirinkusiems apie knygoje patalpintus 12 dienų valgiaraščius, kuriuose siūloma daug naujų vertingų augalinės kilmės produktų, turtingų baltymais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min