Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 11:21

Šiaulietis pareigūnas, girtas avarijoje sužalojęs du žmones, atleistas iš darbo

Šiaulių kriminalinės policijos pareigūnas Andrius Ančiulis suimtas šešioms dienoms
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių kriminalinės policijos pareigūnas Andrius Ančiulis suimtas šešioms dienoms

Ketvirtadienį dėl pareigūno vardo pažeminimo iš vidaus tarnybos atleistas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Andrius Ančiulis. Policijoje jis dirbo 25 metus. Policininko karjera baigėsi, kai būdamas neblaivus, jis sukėlė avariją ir sužalojo du žmones.

Nelaimė nutiko rugsėjo 10 –osios vakare, Šiauliuose, Bačiūnų g., kai A.Ančiulis, kaip įtarta neblaivus, ne tarnybos metu, neuniformuotas, nuosavu automobiliu partrenkė du visuomeninio transporto stotelėje stovėjusius žmones.

Pareigūnas po avarijos atsisakė tikrintis girtumą alkotesteriu, ligoninėje iš jo buvo paimtas kraujas alkoholio koncentracijai nustatyti. Kraujo mėginys parodė, kad tą vakarą A.Ančiulis automobilį vairavo būdamas neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,41 prom.  

Ikiteisminis tyrimas, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 3 d., tęsiamas.

A.Ančiulis rugsėjo 12 d. buvo suimtas šešioms paroms, vakar iš areštinės išleistas, jam taikyta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiemet atleido jau 7 pareigūnus

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigia, kad policijos pareigūnams ir toliau bus taikomi patys griežčiausi reikalavimai.

„Šiemet per pirmą pusmetį dėl neblaivumo buvo atleisti 7 pareigūnai, pernai per tą patį laikotarpį atleista 18.

Darome viską, kad tokių atvejų nebūtų. Ir toliau kiekvienas pareigūnas, nepaisant jo praeities nuopelnų, už vairavimą, esant neblaiviam, taip pat išaiškinti neblaivūs pareigūnai darbo vietoje bus šalinami iš tarnybos ir neteks socialinių garantijų“,-sako policijos vadovas.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min