Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Šiaulių policija sučiupo paauglius, kuriems alaus troškulys spaudė smegenis

Sausio 5-osios pavakary Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliai sulaikė ir į areštinę uždarė du jaunuolius, kurių nusikaltimo objektais buvo moterys. Šių jaunuolių pažįstami pareigūnams pasakojo, kad minėti jaunuoliai, panorę alaus, jau ne pirmą kartą pinigų tam prasimano, atiminėdami rankines.
Alus
Alus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sausio 5-ąją apie 17.30 val. policijos budėtojus pasiekė pranešimas, kad Šiauliuose, prie Tilžės gatvės 118-ojo namo, užpulta moteris. Vienas nepilnametis kumščiu jai trenkė į galvą. Kaip nurodė liudytojai, grupė jaunuolių įšoko į autobusą ir nuvažiavo centro link. Patrulių ekipažai pradėjo žvalgyti miesto centre esantį rajoną.

Po 10 minučių policijos budėtojus pasiekė pranešimas apie užpultą dar vieną moterį. 77 metų šiaulietė grupės jaunuolių buvo pargriauta ir apiplėšta Trakų gatvės namo kieme. Iš moters buvo atimta rankinė. Moteris dėl daugelio paviršinių sužalojimų atsidūrė ligoninėje. 

Patruliai susiaurino paieškos rajoną ir Ežero g. sulaikė du įtariamuosius bei surado pagrobtąją rankinę. Abu sulaikytieji buvo neblaivūs. 18-mečiui P.G. nustatytas 0,79 promilės girtumas, jam pareikštas įtarimas dėl Trakų gatvės plėšimo.

16-mečiui E.T. nustatytas 0,72 promilės girtumas. Jam pareikšas įtrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo Tilžės gatvėje.

Šiaulių miesto policijos komisariato pareigūnai, tiriantys šias nusikalstamas veikas, aiškinsis, ar tik nėra prieš Naujuosius metus Šiauliuose padarytos atvirosios vagystės, šių pačių jaunuolių darbas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius