Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 15:57

Šiaulių policija sučiupo paauglius, kuriems alaus troškulys spaudė smegenis

Alus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Alus

Sausio 5-osios pavakary Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliai sulaikė ir į areštinę uždarė du jaunuolius, kurių nusikaltimo objektais buvo moterys. Šių jaunuolių pažįstami pareigūnams pasakojo, kad minėti jaunuoliai, panorę alaus, jau ne pirmą kartą pinigų tam prasimano, atiminėdami rankines.

Sausio 5-ąją apie 17.30 val. policijos budėtojus pasiekė pranešimas, kad Šiauliuose, prie Tilžės gatvės 118-ojo namo, užpulta moteris. Vienas nepilnametis kumščiu jai trenkė į galvą. Kaip nurodė liudytojai, grupė jaunuolių įšoko į autobusą ir nuvažiavo centro link. Patrulių ekipažai pradėjo žvalgyti miesto centre esantį rajoną.

Po 10 minučių policijos budėtojus pasiekė pranešimas apie užpultą dar vieną moterį. 77 metų šiaulietė grupės jaunuolių buvo pargriauta ir apiplėšta Trakų gatvės namo kieme. Iš moters buvo atimta rankinė. Moteris dėl daugelio paviršinių sužalojimų atsidūrė ligoninėje. 

Patruliai susiaurino paieškos rajoną ir Ežero g. sulaikė du įtariamuosius bei surado pagrobtąją rankinę. Abu sulaikytieji buvo neblaivūs. 18-mečiui P.G. nustatytas 0,79 promilės girtumas, jam pareikštas įtarimas dėl Trakų gatvės plėšimo.

16-mečiui E.T. nustatytas 0,72 promilės girtumas. Jam pareikšas įtrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo Tilžės gatvėje.

Šiaulių miesto policijos komisariato pareigūnai, tiriantys šias nusikalstamas veikas, aiškinsis, ar tik nėra prieš Naujuosius metus Šiauliuose padarytos atvirosios vagystės, šių pačių jaunuolių darbas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min