Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose nuteistas moterį nužudęs vyras

Šiaulių apygardos teismas
Evelinos Butkutės/15min.lt nuotr. / Šiaulių apygardos teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Šiaulių apygardos teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje mažeikiškis, 26-erių metų T.G. buvo kaltinamas nužudymu dėl savanaudiškų paskatų, sukčiavimu, pasikėsinimu sukčiauti. Teismas konstatavo, kad nusikaltimai, kuriais buvo kaltinamas jaunas vyras, įrodyti. Nuteistasis pripažintas pavojingu recidyvistu.

Kaip rašoma Šiaulių apygardos teismo pranešime, nelaimė įvyko 2009 metų lapkričio 21-osios ankstų rytą. Teisminio nagrinėjimo metu buvo nustatyta, jog T.G. su jauna moterimi R.G. susitiko lapkričio 20 dieną, su auka vyras susisiekė mobiliojo ryšio telefonu.

Moters telefono numerį jis turėjo, nes jie anksčiau buvo bendravę. Tik prispaustas įkalčių T.G. prisipažino, kad lemtingąjį vakarą su R.G. lytiškai santykiavo, anot kaltinamojo, tai įvykę abipusiu susitarimu.

Mažeikiškis kategoriškai neigė, kad moterį nužudė. Bylos nagrinėjimo metu taip pat nustatyta, jog R.G. ne tik buvo pasmaugta, buvo pagrobtos nužudytosios banko mokėjimo kortelės. Ekspertai nustatė, kad banko kortelėmis imta naudotis tą patį lapkričio 21-osios rytą.

Vėliau T.G. mėgino pasinaudoti ir kitomis kortelėmis, bet banko sąskaitoje nebuvo pinigų. Iš aukos pagrobtos kortelės buvo rastos T.G. nuomojamame bute per kratą, kai praėjus kelioms dienoms po padaryto nusikaltimo buvo sučiuptas pats tada dar įtariamasis T.G. Vyras vėliau neneigė, kad banko mokėjimo korteles paėmė, jis paaiškino, jog tokiu būdu moterį norėjęs apsaugoti nuo sąvadautojo, kuris ją išnaudodavęs, versdavęs dirbti prostitute Vokietijoje.

Už padarytus nusikaltimus teismas T.G. pripažino kaltu ir skyrė jam 17 metų laisvės atėmimo bausmę, ją atliekant pataisos namuose. Į šią bausmę įskaityta dalis neatliktos paskirtos bausmės, kuri jam buvo skirta už kitą padarytą nusikaltimą. 2010 metų liepos 19 dieną Mažeikių rajono apylinkės teismas T.G. pripažino kaltu ir už išžaginimą, plėšimą, svetimo dokumento, banko mokėjimo kortelės pagrobimą nuteisė kalėti 7 metus. Teismas konstatavo, jog T.G. nusikaltimą padarė 2009 metų gruodžio 10 dieną.

Vyras vienoje televizijoje pasiskelbė ieškąs moters, nurodė telefono numerį. Netrukus jis sulaukė skambučio, kaip teigė pats T.G., moteris pasiūliusi pas ją atvažiuoti. Jis taip ir padarė. T.G. su minėtąja moterimi lytiškai santykiavo kalis kartus, o po to ją surišo, išeidamas apiplėšė.

Daiktų buvo pagrobta už kelis tūkstančius litų. T.G. su Mažeikių rajono apylinkės teismo nuosprendžiu nesutiko, jis apeliaciniame skunde nurodė, kad aukštesnės instancijos teismas jį išteisintų dėl išžaginimo. 2010 metų spalį Šiaulių apygardos teismas išnagrinėjęs apeliacinį skundą, T.G. dėl išžaginimo išteisino.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min