Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 9d. 14:09

Šiauliuose sustabdyta nelegali prekyba žuvų produktais

Žuvų verslas
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Žuvų verslas

Šiaulių apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Šiaulių apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais atliko prekybos vietų, prekiaujančių maisto produktais, patikrinimus Šiaulių mieste. Reido metu sustabdyta nelegali prekyba žuvų produktais, prekiautojams surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba praneša, kad patikrinimų metu aptikti prekiautojai, kurie vykdė prekybą žuvų produktais iš lengvojo automobilio Volkswagen Golf. Automobilis buvo nepritaikytas maisto produktų pervežimui bei prekybai, buvo prekiaujama neturint Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimų.

Prekyba fasuotais ir nefasuotais žuvų gaminiais buvo vykdoma antisanitarinėmis sąlygomis iš lengvojo automobilio bagažinės ir salono. Automobilyje buvo nešvaru, ant grindų mėtėsi žuvų dalys, maisto produktai buvo sveriami ant nešvarių svarstyklių, pakavimo medžiagos (maišeliai) laikomi ant automobilio salono grindų. Be įsigijimo dokumentų ir ženklinimo etikečių buvo prekiaujama įvairiomis karšto rūkymo žuvimis (bendras kiekis - 78 kg).

„Vartotojai turėtų būti atsakingesni, stebėti, ką perka ir kokiomis sąlygomis pardavinėjami maisto produktai. Sutaupyti pinigai gali grįžti išlaidų vaistams pavidalu. Šiuo konkrečiu prekybos atveju akis badė antisanitarinės sąlygos ir elementariausių higienos bei prekybos reikalavimų nesilaikymas“, – komentavo Šiaulių apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vedėja Audronė Mikalauskienė.

Tą pačią dieną Šiaulių apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais mėgino patikrinti nelegalų mėsos gaminių prekybos kioską Šiauliuose, Pramonės gatvėje esančių bazių teritorijoje. Pardavėja neįsileido pareigūnų, uždarė kioską. Tikrintojams pavyko nufotografuoti prekybos sąlygas, mėsos gaminius bei pardavėją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min