Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šilainių muštynės virto tragedija

Įvykio vietoje
Vytenio Jurevičiaus/BFL nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš savaitę Šilainiuose kilusios kraupios muštynės baigėsi tragiškai. Dėl sunkią galvos traumą patyrusio kauniečio gyvybės kovojusių medikų pastangos buvo bergždžios. Žmogžudystės tyrimą iš policijos perėmė prokurorai, tačiau įtariamieji kol kas nenustatyti.

Tiek ir nusikaltimo liudininkais tapusius kauniečius, tiek ir visko mačiusius policininkus sukrėtęs užpuolimas veikiausiai buvo įvykdytas dėl skolų. Šią pirminę policijos iškeltą versiją patvirtino su „15min“ bendravęs artimas mirusiojo bičiulis.

Praėjusio trečiadienį vakarą šalia Šilainiuose esančios parduotuvės „Maxima“ užpultas 27 metų Vilmantas Ž. patyrė itin sunkią galvos traumą. Kartu su juo buvęs vaikino svainis rimtesnių sužalojimų išvengė.

Dar nelaimės vietoje Vilmantą Ž. buvo ištikusi klinikinė mirtis, tačiau medikams tąkart pavyko jį atgaivinti. Tiesa, į Kauno klinikas nuvežtas vaikinas taip ir neatgavo sąmonės. Nors klinikų medikai nuo bet kokių komentarų susilaiko, „15min“ žiniomis, kauniečio gyvybė užgeso kitą dieną po nelaimės.

Įtariamieji nežinomi

Praėjusį trečiadienį ikiteisminį tyrimą dėl užpuolimo pradėjo Kauno Santakos policijos komisariato pareigūnai, tačiau užgesus Vilmanto Ž. gyvybei, kaltinimai buvo perkvalifikuoti į nužudymą. Tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūra.

Kadangi įžūlus užpuolimas buvo įvykdytas maždaug 20 val., įvykio liudininkais tapo nemažai tuo metu prie parduotuvės „Maxima“ buvusių žmonių. Nors pagal jų pasakojimus tyrėjams pavyko nustatyti kai kurias nusikaltimo aplinkybes, redakcijos šaltinių prokuratūroje teigimu, iš įvykio vietos automobiliu pasprukusių įtariamųjų tapatybės kol kas nenustatytos.

Nusikaltimą sieja su skolomis

„15min“ pavyko prakalbinti artimą velionio draugą. Jis, bijodamas dėl savo saugumo, savo vardą pageidavo išlaikyti paslaptyje. Anot Vilmanto Ž. bičiulio, maždaug prieš trejus metus verslą su tuometine savo drauge pradėjęs, tačiau galiausiai į skolas įklimpęs vyras buvo užpultas būtent dėl pinigų.

Po kartu su gyvenimo drauge įkurtos įmonės bankroto Vilmantas Ž. emigravo į Didžiąją Britaniją, kur tikėjosi per kelerius metus vėl atsistoti ant kojų ir savo buvusiai draugei sugrąžinti likusią skolą.  Deja, Vilmantui Ž. viskas klostėsi ne taip, kaip jis planavo. Nesugebėjęs susirasti darbo, vyras prieš kelias savaites sugrįžo į tėvų namus Kaune.

„Šių metų vasarį, kai Vilmantas buvo trumpam grįžęs į Lietuvą, pas jį buvo atvažiavęs tos buvusiosios tėvas su dar vienu vyru, kurie jam tiesiogiai grasino susidorojimu. Neabejoju, kad praėjusią savaitę vykęs užpuolimas susijęs su tuo. Vilmanto svainio užpuolikai beveik nelietė, tad ir kvailiui aišku, kad buvo siekiama susidoroti būtent su juo“, – tvirtino užpuolikų smūgių neatlaikiusio kauniečio draugas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min