Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 22d. 21:29 , atnaujinta: 2011 birželio 22d. 22:25

Kaune – dar vienos kruvinos muštynės

Įvykio vietoje
Vytenio Jurevičiaus/BFL nuotr. / Įvykio vietoje

Trečiadienio vakarą Kaune, Šilainiuose, grupė vyrų kumščiais aiškinosi santykius. Muštynės kilo prie Baltijos ir Žiemgalių gatvių sankirtoje esančio prekybos centro „Maxima“. Pirminiais duomenimis, medikų pagalbos prireikė dviem muštynių dalyviams. Abu jie itin stipriai sumušti. Trečiasis buvo užsibarikadavęs netoliese esančiame garaže.

Muštynės prasidėjo apie 20 val. Liudininkų teigimu, muštynėse dalyvavo šeši vyrai, kurių amžius – iki 30 metų.

„Nukentėję asmenys išvežti į ligonines. Vienas jų, maždaug 30 metų vyras, nugabentas į Kauno klinikas. Kol kas neaišku, ar naudotasi kokiu nors įrankiu, tarkime, lazdomis. Tačiau apie šaudymą ar šaltojo ginklo naudojimą duomenų neturime“, – 15min.lt sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas specialistas Mindaugas Burneikis.

Muštynes matę vietos gyventojai policijai sakė, jog keli jų dalyviai iš įvykio vietos pasišalino automobiliu. Jo markė dar nustatinėjama. Policija šiuo metu neturi duomenų, kad kuris nors iš muštynių dalyvių gali būti susijęs su nusikalstamomis grupuotėmis.

„Tačiau šie faktai gali paaiškėti tęsiant tyrimą“, – teigė pareigūnai.

Sužalojimai sunkūs

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos medikai, kuriuos į nelaimės vietą iškvietė policija, patikslino, jog muštynėse sunkiai sumušti buvo du vyrai. Vienas jų, kaip jau minėta, nuvežtas į Klinikas. Dėl kito gyvybės tebekovojama – jo būklė neprognozuojama.

„Jam stipriai sumušta galva. Atvykus medikams jį buvo ištikusi klinikinė mirtis. Po visų pastangų jį pavyko atgaivinti – širdis plaka, tačiau sąmonės vyras taip ir neatgavo. Jis nuvežtas į klinikas“, – sakė greitosios medicinos pagalbos pamainos vyresnioji gydytoja Alfreda Tuomenienė.

Tačiau tuo medikų darbas įvykio vietoje nesibaigė. Kartu su policijos pareigūnais šiuo metu jie budi prie garažo, kuriame užsibarikadavo dar vienas sužeistas muštynių dalyvis. Greičiausiai bus laužiamos durys, nes, pasak liudininkų, vyras sunkiai sužeistas ir jam būtina skubi pagalba. Tačiau savo noru policijos ir medikų jis neįsileidžia. Garažas yra netoli prekybos centro, prie kurio įvyko kruvinos muštynės. Neoficialiais duomenimis, pareigūnams pavyko susitarti ir vyriškis iš garažo išėjo pats.

Ketvirtadienį ryte pareigūnai informavo, jog šis incidentas neturi nieko bendro su muštynėmis.

Šios muštynės – jau antros per kelias dienas. Sekmadienio naktį Dainavoje, netoli Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos, įvykusiose muštynėse sunkiai sužeisti keturi jauni vyrai. Vienas jų ligoninėje mirė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min