Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 08, 16:55

Šios savaitės įkalinimo įstaigų įdomiausios slėptuvės: treniruoklis, maldaknygė ir košė

Įkalinimo įstaigų pareigūnams tenka kone kasdien aptikti nuteistiesiems draudžiamų daiktų slėptuvių. Kratų metu tekę itin mažus mobiliuosius telefonus rasti kalinamųjų paslėptus dantų pastoje, skutimosi putose, dešroje ir netgi apsauginėje veido kaukėje.
Košėje rastas telefonas
Košėje rastas telefonas / Kalėjimų departamento nuotr.

O štai Šiaulių tardymo izoliatoriaus šią savaitę planuotos ir netikėtai surengtos kratos davė įdomių rezultatų ir padėjo aptikti draudžiamus daiktus ten, kur, rodos, jų ieškoti niekam ir mintis nekiltų.

Nuteistiesiems draudžiami turėti mobilieji telefonai surasti dubenyje su koše, sporto salės prisitraukimų skersinyje ir netgi maldaknygėje įrengtoje slėptuvėje.

Kalėjimų departamento nuotr./Maldaknygėje rastas telefonas
Kalėjimų departamento nuotr./Maldaknygėje rastas telefonas

„Ypatingai paruoštos košės ingredientus atskleidė Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai. Panašu, kad vietų, kur galima paslėpti draudžiamus daiktus praktiškai nebelieka – išnaršomi treniruokliai, dešros ir net košės. Gal pagarsinus apie ir iš košės išgraibytus telefonus, slėptuvių mėgėjams praeis noras išradinėti naujus pagardus“, – savo „Facebook“ paskyroje skelbia Kalėjimų departamentas.

Pareigūnai primena, kad bandymai įkalinimo įstaigoje disponuoti draudžiamais turėti daiktais gali užtraukti atsakomybę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min