Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 02, 19:12

Šiurpi sekmadienio drama Vilniaus rajone: pamatęs, kad tėvas užmušė motiną, vaikas išėjo į mišką pasikarti (atnaujinta 9.15 val.)

Antrąją naujųjų metų dieną Vilniaus rajono Didžiasalio kaimą sukrėtė baisi tragedija.
Avarijos vietoje
Specialiosios tarnybos / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Sekmadienį apie 13 val. Vilniaus rajone, Didžiasalio kaime, rasta negyva moteris. Pirminiais duomenimis, ji mirtinai primušta.

Maža to, netrukus po šios nelaimės į namus grįžo 17-metis sūnus. Pamatęs, kad nebegyva jo mama, nepilnametis nuėjo į netoliese esantį mišką ir pasikorė.

Policijos pareigūnai sulaikė dėl moters žmogžudystės įtariamą jos vyrą. Pirminiais duomenimis, įtariamasis buvo neblaivus.

Moters nužudymo ir tiesiogiai su juo susijusios paauglio nelaimės aplinkybes toliau tiria Vilniaus rajono policijos pareigūnai. Dėl abiejų mirčių turėtų būti pradėti du atskiri ikiteisminiai tyrimai.

15min.lt žiniomis, šiurpūs įvykiai Didžiasalio kaime klostėsi pagal tokį scenarijų: vyras prieš sutuoktinę smurtavo dar naktį, o 17-metis grįžo į namus ir viską pamatė iš ryto. 

Naujienų portalo šaltiniai teigia, kad 49 metų vyras sekmadienį po vidurdienio pats paskambino į policiją ir pasakė, jog jam atrodo, kad dar naktį jis būdamas girtas užmušė savo 51 metų žmoną.

Tuo tarpu ryte grįžusį sūnų matę kaimynai, sužinoję apie žmogžudystę, pasigedo ir 17-mečio. Sekdami paauglio pėdomis, žmonės nuėjo į mišką ir aptiko ten jaunuolį pasikorusį. 

Beje, Vilniaus rajono Didžiasalio kaimo pavadinimas buvo minimas ir kitoje šiurpioje, visą Lietuvą sukrėtusioje istorijoje: pernai rudenį, vestuvių įkarštyje, patėvis nudūrė jaunikį.

Papildyta 9.15 val. Pirmadienio rytą Policijos departamentas suteikė informaciją, kad konfliktas išgertuvių metu tarp sutuoktinių kilo apie 2 val. nakties.

Vyriškis žmoną J.A. (gimusią 1959 m.) mirtinai sumušė žarstekliu.

Įtariamasis I.A. (gimęs 1961 m.) uždarytas į areštinę.

Motinos netekties neatlaikiusio sūnaus palaikai miške prie Didžiasalio kaimo rasti tą pačią dieną apie 15 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min