Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 3d. 18:27

Šiurpus išpuolis Mažeikiuose: baro „Kablys“ lankytojas nepagailėjo pilno alaus bokalo, kad užeigos direktoriui išmuštų akį

alaus bokalas
15min.lt nuotr. / alaus bokalas

Ligoninėje atsidūrusiam keturiasdešimtmečiui baro šeimininkui diagnozuota kiauryminė kairės akies žaizda.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Mažeikių rajono komisariato kriminalinės policijos skyriaus tyrėjos tarnybinį pranešimą, kuriame užfiksuota, kad 2011-10-02 apie 3 val. prie baro „Kablys“ (Mažeikiuose, Viekšnių g.), R.Š. (gim. 1986 m.) iš chuliganiškų paskatų metė pilną bokalą alaus baro direktoriui A.P. (gim. 1970 m.) į veidą.

Dėl sužalojimo A.P. buvo pristatytas į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių, kur jam diagnozuotas kiauryminis kairės akies sužalojimas, veido nubrozdinimas.

Netrukus nukentėjusysis dėl traumos rimtumo išvežtas į Šiaulių ligoninę, o vėliau pervežtas net į Kauno universitetinę ligoninę.

Kai žmonėms išduriamos akys, policijos atstovai paprastai praneša pradėję ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso 138 straipsnio „Nesunkus sveikatos sutrikdymas“ 1-ąją dalį. Joje numatoma, kad tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Tiesa, to paties straipsnio 2-osios dalies 8 punktas numato, jog už tokį sveikatos sutrikdymą dėl chuliganiškų paskatų asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min