2010-11-11 09:45

Socialinėmis darbuotojomis apsimetusios moterys apvogė kaunietę

Po vagilių apsilankymo moteris pasigedo namuose laikytų 1000 litų.
Litai, lengvi pinigai
Kaunietė neteko 1000 litų / Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr.

Pasak nukentėjusios 28-erių kaunietės, trečiadienį, apie 16 val., į jos butą Rasytės gatvėje užėjo dvi nepažįstamos moterys. Jos prisistatė Kauno miesto savivaldybės socialinio skyriaus darbuotojomis. Joms išėjus jauna moteris pasigedo namuose buvusių pinigų – 1000 litų, kurie buvo laikomi stalčiuje.

Vagių ieško Dainavos policijos komisariato pareigūnai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą