TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Sodros“ Rokiškio skyriaus direktorė suimta mėnesiui

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio teismas sulaikytai „Sodros“ Rokiškio skyriaus direktorei skyrė mėnesio suėmimą.

Kaip informuoja STT, Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnams tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrių viešųjų pirkimų Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) Rokiškio skyriuje, Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras kreipėsi į teismą dėl nušalinimo nuo pareigų ir kardomosios priemonės paskyrimo kyšininkavimu bei piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi įtariamai „Sodros“ Rokiškio skyriaus direktorei N. A. V.

2010 metų gegužės 20 dieną Panevėžio miesto apylinkės teismo nutartimi „Sodros“ Rokiškio skyriaus vadovei paskirta kardomoji priemonė – suėmimas vienam mėnesiui. Įtariamoji nuo pareigų nušalinta šešiems mėnesiams.

į ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min