Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stebuklai: dėl seksualinio prievartavimo teistas, bet nepakaltinamu pripažintas danas – vėl sveikas!

Bjarke Gallas Berneris Schultzas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Bjarke Gallas Berneris Schultzas
Šaltinis: 15min
0
A A

Galimai vilnietę prievartavusio dano byla vėl apsivertė aukštyn kojom. Byla, kuri buvo sustabdyta dėl ekspertų išvados apie kaltinamojo Bjarkės Gallo Bernerio Schultzo nepakaltinamumo, vėl grąžinta nagrinėti pirmosios instancijos teismui.

„Ekspertai nustatė, kad jis sveikas ir gali atsakyti už savo veiksmus. Todėl baudžiamoji byla grąžinama nagrinėti Vilniaus miesto trečiajam apylinkės teismui“, – apie netikėtą buvusio Skandinavų verslo centro vadovo B.G.B.Schultzo baudžiamosios bylos posūkį 15min.lt ketvirtadienį popiet informavo Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Liutauras Rudzevičius.

Kaip žinoma, apylinkės teismas buvo sustabdęs šio dano baudžiamąją bylą dėl vilnietės galimo seksualinio prievartavimo, nes ekspertai nustatė, jog kalėdamas Lukiškėse kaltinamasis susirgo ir nebegali atsakyti už savo veiksmus. Užsieniečiui tik paskirtas priverstinis gydymas.

Kaip rašė 15min.lt, neseniai B.G.B.Schultzas kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą prašydamas leisti jam gydytis Danijoje, o ne Lietuvoje.

Tačiau šį apeliacinį skundą nagrinėję teisėjai netikėtai gavo kažkokioje kitoje skandinavo byloje jam atliktos psichiatrinės ekspertizės išvadas. Naujausias specialistų verdiktas – 48 metų vyras pasveiko.

Todėl Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį paskelbė specialią nutartį, jog nutraukia apeliacinio skundo nagrinėjimą, o šią dano baudžiamąją bylą dėl seksualinio prievartavimo grąžina nagrinėti Vilniaus miesto 3-iajam apylinkės teismui.

Kaip žinoma, Danijos pilietis B.G.B.Schultzas išgarsėjo, kai dar užpernai žiniasklaidoje pasirodė informacija, esą jis 2009-ųjų gegužės pabaigoje beveik parą Vilniaus centre esančiame bute kalino vilnietę studentę. Nukentėjusioji pareigūnams teigė, kad užsienietis ją mušė ir išprievartavo.

Bylos detales komentuoti vengiantis vyras leido suprasti, kad merginos neskriaudė. Jo žodžiais tariant, tą vakarą buvo tikrai daug alkoholio, o visa kita buvo laisva valia vykęs suaugusių žmonių bendravimas.

B.G.B.Schultzas Lukiškėse buvo laikomas ištisus metus, iki 2010-ųjų gegužės pabaigos. Vėliau jam skirta kur kas švelnesnė kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiuo metu užsienietis yra laisvėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min